Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Sny a snář

  • Toto téma obsahuje celkem 395 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 185. až 192. (celkem z 396)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15244
    bobalka
    Účastník

    Já měla divný sen. Byla jsem s vnoučaty na nějaké krásné chatě v horách, všude byly zelené listnaté stromy a bylo krásně, tak jsme seděli venku před chatou a jedli, najednou se k nám přišouralo malé medvídě, děti se hned chtěly k němu rozeběhnout, ale já dostala strach, že někde za ním musí být i medvědice, tak jsem děti hned zaháněla do chaty a zamkla. Koukali jsme z okna a přišla tam obrovská medvědice a dala se do svačiny, co jsme nechali na stole. Když to všechno snědla, odešla i s medvídětem. Já hned sbalila všechny věci a fičeli jsme domů. Říkala jsem v tom snu, že na hory mě už nikdo nedostane. Děti byly ale nadšené, že viděli medvěda takhle zblízka.

    #15254
    babicka11
    Účastník

    Hora – dobré zdraví, zlepšení, dlouhý život
    Chalupa – příležitost máš na dosah
    Medvěd – statečnost a síla
    bobalko, máte opravdu výjimečné sny, mě se toto nikdy nezdá :-), mám spíš takové obyčejné …

    #15287
    bobalka
    Účastník

    babicko11, to máte pravdu, mívám opravdu divné sny, někdy bych podle nich mohla napsat horor, většinou se probudím a srdce mi lítá jak divé. Zajímavé je na těch snech to, že si dokážu podrobně vybavit, jak byla třeba ta chata zařízená, co kdo říkal i jak se k tomu tvářil, a spoustu jiných drobností,které mám v hlavě i po probuzení. Jako bych to opravdu prožila, i ten strach a pocit bezmocnosti, když se mi zdá něco hrozného. Celý den pak na to myslím a nemůžu se toho zbavit.

    #15289
    babicka11
    Účastník

    Mívám sny dost obyčejné, žádné špatnosti ani horory a většinou si ráno sen opakuji, abych ho nezapomněla a během hodiny vůbec nic nevím. Asi to nebylo důležité :-)….

    #15296
    bobalka
    Účastník

    Dneska jsem byla na výletě s kamarádkou z dětství, jely jsme autem a nemohly jsme najít cestu, nakonec jsme vjely na lesní cestu a jely hlubokým lesem. Najednou se před námi objevilo obrovské jezero a my málem vjely do vody, protože cesta vedla přímo do jezera. Vystoupily jsme a na jezeře se začaly objevovat veliké modré a červené žáby, byly velké asi půl metru a začaly tančit po hladině. Kamarádka říkala, že to je žabí jezero a koukáme na tanec žab, který je možné vidět jen jednou za 5 let. Kdo tento tanec vidí, bude mít už do konce života veliké štěstí. Chtěla jsem to honem natočit na mobil, aby to mohla vidět i vnoučátka, ale jak jsem spěchala, mobil mi vyletěl z ruky a spadl do jezera. Řekla jsem, že mi to štěstí pěkně začíná, ale pak už jsem jen koukala na tu úchvatnou podívanou. Žáby se točily na hladině, pak hned zmizely a najednou se objevily zase jinde a tase tančily. Byla to nádhera. Pak z ničeho nic vykouklo z mraků slunce, ozářilo hladinu jezera a žáby zmizely. Stály jsme tam v úžasu s kamarádkou dlouhou chvíli, ale už se nic nedělo. Tak jsme nasedly do auta a pomalu couvaly od jezera a hledaly, kde se otočit.Probudila jsem se s dobrou náladou a celý den se podvědomě usmívám.Třeba ten tanec žab mi opravdu to štěstí přinese.

    #15371
    veruska
    Účastník

    Opakovaně se mi zdá, že sháním byt, nebo že ho předělávám, nebo že spím v cizím bytě, který chci koupit. To má určitě něco společného s tou mojí chystanou rekonstrukcí koupelny.

    #15416
    bobalka
    Účastník

    babicko11 a já se tak těšila na rozbor mého snu, pořád ještě marodíte?? Tak přeji brzké uzdravení.

    #15417
    babicka11
    Účastník

    Já myslím, bobalko, že Vám ten tanec žab opravdu přinese nějaké štěstí :-). Krásný sen …. jinak mi stále není akorát, ten kašel je děsivý, pak mě z toho bolí hlava, i břicho … díky za přání k uzdravení, podle mě to bude ještě dost dlouho trvat ….
    Auto – splněné přání
    Les – přirozené a prospěšné změny ve tvém životě
    Přítelkyně – příjemně strávené chvíle
    Žába – zlepšíš si své postavení
    Barva – spokojený život
    Červená – radost, láska, odvaha
    Modrá – spravedlnost, duševní energie
    Tanec – vrhneš se na složité a nepříjemné úkoly a vše ti půjde od ruky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 185. až 192. (celkem z 396)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.