Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 4 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 257. až 264. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21948
    veruska
    Účastník

    To máte babicko pravdu. Trochu jsem to proštudovala a asi nebudu nic měnit. Třeba bych u nich platila víc, než teď. Např. pojistku za Fabii platím ročně 1650,-Kč, tak to opravdu není moc.

    #21991
    babicka11
    Účastník

    Kam se asi ztratily online hry …. a kalendář tu také není …..

    #22212
    veruska
    Účastník

    Hry jsou pod INFO, i kalendář a další

    #22276
    babicka11
    Účastník

    jjo, už jsem zjistila 😀

    #23030
    babicka11
    Účastník

    Musela jsem do spořitelny navýšit sumu na trvalém příkazu. Horkovod navýšili o 800 Kč/měsíc. Vloni to byly jen dvě stovky …. To co přidali na důchodu tak vlastně ani nepoznám …. 🙁

    #23236
    veruska
    Účastník

    Mám hrůzu z toho, o kolik zdraží elektriku a taky vodu. Chtěla jsem už příští rok topit plynem. Ale jaká bude cena?

    #23302
    Rojak
    Účastník

    V poslední době se stále něco zdražuje a pořád se mluví o zvyšující životní úrovni. Připadá vám to také tak? Mně teda ne.

    #23307
    veruska
    Účastník

    Zvýšení životní úrovně nepřipadá v úvahu. Jenom když vezmu to nenápadné zdražování v Penny. Člověk nakupuje pořád nějak to samé. Nejdříve nám stačila pětistovka, pak tisícka a teď, když jdu jednou týdně na nákup, tak mám co dělat, abych se vešla do 1500 Kč. A bude hůř.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 257. až 264. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.