Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 4 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 289. až 296. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24001
    babicka11
    Účastník

    Už tu kvetou i hyacinty, ladoňky sibiřské a modřenec – co se rozrostlo jsou sněženky, fialky, ladoňky a modřence.

    #24003
    veruska
    Účastník

    Začíná rozkvétat zlatý děšť.

    #24050
    veruska
    Účastník

    2x týdně sem dojíždí pekař, tak jsem si koupila švestkové buchty s mákem. To je pane bašta!

    #24055
    babicka11
    Účastník

    Nejlepší buchty co jsem kdy jedla, dělávala babi. Já je mám taky dobré, ale ona je měla lepší. Kamarádka mi jednou donesla pár na ochutnání. Ten den ke kafi byla docela dobrá, druhý den bych s nimi mohla rozbít věž u kostela… 🙂

    #24093
    babicka11
    Účastník

    Krásně kvetou hyacinty a meruňka je obsypaná květy a včeličky se snaží.

    #24096
    veruska
    Účastník

    Krásně nám rozkvetl Zlatý déšť. Zahradu máme plnou žlutých kytiček, je tam pár petrklíčů a fialky. A nesmím zapomenout na sasanky.

    #24150
    babicka11
    Účastník

    Kvete modřenec a pěkně se rozrostl, zrovna tak, jako sedmikrásky. Těch je všude habaděj, a začínají pampelišky a kvetou i tulipány.

    #24177
    babicka11
    Účastník

    Kvete i broskvoň, krásné růžové kvítky a třešeň začíná, do týdne, možná i dřív bude v plném květu. Je to letos opravdu brzo, normálně kvete až v květnu. To bude zas bzukot včel!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 289. až 296. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.