Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 4 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11467
    polivkovamaruska
    Účastník

    Šla jsem s dětmi ze školky a chtěla jim udělat radost. Jdeme na zmzlinu. Moc se těšily, ale když viděly ledovou tříšť rozhodly se pro ni. Já si dala zmrzku. Asi dnešní děti nechápu.

    #11468
    babicka11
    Účastník

    S tou zmrzlinou to máme stejné a taky jsem zjistila, proč ji hlavně chce. Když si u nás v cukrárně dáte zmrzlinu, můžete jít skákat na trampolínu. 🙂 – jinak si na zmrzlinu ani nevzpomene :-). A ta druhá jí ještě nepřišla na chuť, že je prý moc studená :-). A to jí mám doma asi tři litry :-).

    #11471
    babicka11
    Účastník

    Včera se byly holky vykoupat v krytém bazénu a já zatím udělala karamel …, když se všichni vrátili, dali jsme si pohár se zmrzlinou, přelitý karamelem a šlehačku navrch. To bylo překvapení!

    #11511
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme koupili v Mountfieldu solární sprchu na 20 l vody…, už se těším, jak se svlažím :-). Měli jsme tu obyčejnou, kde se ohřála voda jen v hadici a pak už tekla jen studená voda. Máte taky na zahradě sprchu?

    #11697
    babicka11
    Účastník

    Mě by zajímalo, proč už sem “blaju” nechodí …. :-(.

    #11702
    veruska
    Účastník

    Včera jsem natrhala květ bezu, naložila s vodou a citronem a dnes dodělám šťávu. Moc nám chutná.

    #11709
    babicka11
    Účastník

    veruska – pokud necháte stát sklenici s bezinkami, citronem a cukrem na sluníčku, aspoň 3-4 dny – budou se tvořit bublinky a bude z toho dobrá limonáda :-).

    #11714
    bobalka
    Účastník

    Já jsem dělala jahodovou marmeládu, něco jsem dala i do misky na rychlou spotřebu a malá se do toho pustila jen lžičkou, po chvíli se vrátila do kuchyně s poloprázdnou miskou a prohlásila “Babi dala jsi mi toho moc, já už nemůžu.” Dubásek malinkej, myslela si, že jsem to nachystala jen pro ní.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.