Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11715
    babicka11
    Účastník

    bobalka – tak hlavně, že chutnalo :-)…

    #11767
    polivkovamaruska
    Účastník

    Úplný zákaz kouření je u mě slušně řečeno blbost. Dnes jsou kuřáci na ulicích a obtěžuje to nejen je, ale hlavně všechny! Dnes jsem poslouchla v televizi, jak jsou s tím naši politici spokojení. Ještě jsem nezažila papaláše, který by uznal, že něco zvoral!

    #11789
    babicka11
    Účastník

    Kouření měli zanechat tak, jak to bylo, oddělené místnosti v restauracích, nebo přes dobu oběda nekouřit a v barech je to blbost, tam večer děti nechodí a ke skleničce si kuřák mohl zapálit….

    #11972
    babicka11
    Účastník

    Jak vám zrají rajčata? My jich máme celkem hodně, ale všechna jsou zelená :-(.

    #11977
    veruska
    Účastník

    Nám uzrálo první rajče! Rybízové. To je dobrota, ne jako z obchodu.
    Jinak ostatní jsou taky zelená.

    #11985
    babicka11
    Účastník

    Brambory i okurky už bereme svoje… už se těším, až budou brambory všechny “venku”, a postavíme na to místo stan…

    #12014
    babicka11
    Účastník

    Nať u brambor už žloutne, tak budeme muset vykopat. Jsou pěkné, velké, ale beru i “jednohubky” – ty chutnají hlavně dětem…., taky jsme dali na gril na plátky a šly na dračku:-).

    #12491
    babicka11
    Účastník

    Chci se zeptat, měl někdo stejný problém? Nejdou mi odesílat maily…prostě dám “odeslat” a nic ….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.