Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

 • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 1 rokem a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 309)
 • Autor
  Příspěvky
 • #10297
  babicka11
  Účastník

  Tady si můžeme pokecat úplně o všem :-).

  #10331
  Anonymní uživatel
  Neaktivní

  tak to by chtělo nějaký nápad na rozjetí diskuze, co takhle pro začátek trvalá, já si ji nechala udělat asi tak před čtyřmi roky a byla jsem spokojená, určitě si to zopakuji:)

  #10332
  babicka11
  Účastník

  Na trvalou jsem chodila dřív celkem pravidelně, teď spíš preferuji rovné vlasy. Už mě nebavilo vlasy po umytí natáčet.

  #10341
  MadameBijou
  Účastník

  Trvalou jsem nikdy neměla. Vlasy si už ani nebarvím, ale kvůli postupně se vyskytujícím šedinám, které mám dány v mém nízkém věku geneticky, asi brzy začnu.

  #10346
  veruska
  Účastník

  Trvalou jsem si dříve nechávala dělat jenom občas, ale teď už ne. Vždycky si dojdu na nějaký ten zástřih. Vlasy si barvím sama.

  #10362
  babicka11
  Účastník

  Já měla vždy dlouhé kaštanové vlasy, postupem času jsem je zkracovala a už ve 30 letech jsem našla šedivé vlasy, tak jsem začala s barvením. Protože jsem věděla, že se manželovi líbí světlé vlasy, tak je už dalších 30 let barvím na blond.

  #10420
  bobalka
  Účastník

  Já trvalou také měla asi před 10 lety, byla tenkrát moderní tzv. mokrá trvalá, a docela mi prý slušela na polodlouhé vlasy. Teď už nosím vlasy rovné, barvím se tak jednou za půl roku, zatím moc šedin nemám, sem tam jeden šedivý vlásek, tak barvím se sama.

  #10426
  babicka11
  Účastník

  jjo, tzv. mokrou trvalou jsem taky měla, ale už se to nenosí, teď vidím lidi hlavně s rovnými vlasy a trvalou nosí hodně starší dámy.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 309)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.