Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 249. až 256. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21568
    veruska
    Účastník

    Tak jsem dnes sundala vánoční výzdobu.
    V sobotu u nás chodili Tři králové. Tak jsem jim dala sušenky na cestu a stovečku, aby nechodili nadarmo.

    #21580
    babicka11
    Účastník

    U nás nikdo nebyl a stromeček + všechno okolo jsme uklidili už v sobotu.

    #21594
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem byla u syna a zrovna jsem vyfasovala stromeček, abych ho spálila v kotli. No, bude na zátop.

    #21601
    babicka11
    Účastník

    Ještě že nemusíme zatápět a všechno s tím spojené – máme vlastní výměník na horkovod, není s tím žádná práce, jen spokojenost.

    #21661
    veruska
    Účastník

    Slyšeli jste o tom, že se bude prodávat jiný benzín a ten bude likvidovat starší auta pod rok výroby 2005? Oni už nevědí, co by vymysleli. Nařídila to EU. Má to být prý ekologičtější benzín. To jsem na to zvědavá. To abych začala snad šetřit na nové auto. Ale kde brát a nekrást?

    #21676
    babicka11
    Účastník

    Tak o tom nic nevím, máme auto novější …

    #21704
    veruska
    Účastník

    Tak jsem objevila pojišťovnu, která vrací asi 20% z vložených peněz, když se nic nestane a pojišťovna za ten rok s vámi neřeší problém. Třeba zlomenou pacičku, havárku s autem, spadlou střechu atd. Musím to ale ještě nastudovat, abych někomu nenalítla.

    #21705
    babicka11
    Účastník

    Mně tyhle novinky, nebo nové pojišťovny moc nepřesvědčí, vždycky se najde nějaké to “ale” tam dole těmi úplně malinkými písmenky….jo, existuje něco, co pojišťuje třeba když dítě v obchodě shodí pyramidu konzerv, nebo tak něco …. ale když Vám hodí někdo kámen do okna a uteče, stejně nedostanete nikde od nikoho nic, protože se jedná o vandalismus.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 249. až 256. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.