Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 241. až 248. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21302
    babicka11
    Účastník

    Jde o to, zda půjde smlouva zrušit před skončením doby uzavření. Co je nasmlouváno, to je dáno. Smlouvu můžete zrušit, ale budete platit penále za to, že ji chcete ukončit dřív. Tak je to běžné u všech smluv.
    Bez sankcí lze odejít v momentě, kdy operátor jednostranně změní podmínky smlouvy. Například sníží počet volných minut nebo omezí mobilní internet. Naopak nejde o případy, kdy se operátor přejmenuje nebo mění sídlo. Změnu podmínek musí operátor včas nahlásit – nejmíň měsíc před jejich účinností. Jako klient máte právo se změnou nesouhlasit a ke dni účinnosti změny smlouvu ukončit.

    #21313
    veruska
    Účastník

    To je právě ono. Nedali mi vědět a změnili podmínky stávajícího tarifu. Tzn. , že jsem mohla dát výpověď, protože s tím nesouhlasím a nemmusím jim nic platit. Tak mi to poradil i operátor T-mobilu. Já tam volala a on mě řekl, jak mám napsat výpověď a kam ji poslat. Když jsem volala asi po 14.dnech, tak mi odsouhlasil, že je smlouva zrušená a další poplatek už platit nebudu. No a dál už víte, jak jsem to psala.
    Potřebovala bych se na ně dobře připravit. To jim také řeknu, že mi dopředu nedali vědět o změně.

    #21359
    matylda
    Účastník

    Verusko, já se zase naštvala na Equa banku. Mají v podmínkách pro běžný účet možnost druhé osoby a když jsem chtěla přidat syna, zjistila jsem, že to nejde. Prý tam ten bod mají proto, že o tom uvažují. Co je to za banku, když se jí nedá věřit? Kdo ví, co jiného neplatného ještě ve smlouvě mají. Takže ať se mi doteď líbili jak líbili, po Novém roce jdu jinam. Napsala jsem o tom i článek na Matyldu.

    #21364
    veruska
    Účastník

    Matyldo, když tak lžou, to bych od nich také odešla.
    A jak já dopadla? Výpověď jsem prý poslala dýl, než za 14 dnů. tak si musím dojet na T-mobil, dát znovu výpověď a zaplatit za předčasné ukončení smlouvy 540 Kč. K tomu jízda do Čáslavi také něco stojí.Raději to zaplatím, než jim posílat do roku 2020 199 Kč.
    Jenže odejít od nich nemůžu, protože mám svůj telefon přes podnik, kde jsem pracovala a tam to je hodně výhodné.

    #21418
    veruska
    Účastník

    Tak je poslední den v roce a já mám zase takový divný pocit, jako každý rok. Jako když o něco přicházím. Nedovedu ten pocit dost dobře popsat.

    #21422
    babicka11
    Účastník

    Mně to zas jak Silvestr nepřipadá, prostě den jako každý druhý …. 😀 už teď lidi blbnou s petardami a jinou pyrotechnikou …

    #21423
    babicka11
    Účastník

    ahoj všem – tak co, ještě jste vzhůru?? 😀

    #21565
    Rojak
    Účastník

    Jo ještě, nebo už jsem vzhůru pár dní.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 241. až 248. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.