Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 233. až 240. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21193
    matylda
    Účastník

    Krásně mi hoří plamen v krbácích 🙂 to je teplíčko

    #21206
    veruska
    Účastník

    Krb jsem si vždycky moc přála, ale bohužel. To bychom museli opravovat druhý komín a dalo by to moc práce. Teď jsou důležitější odpady, na které se chystáme napřesrok.

    #21210
    babicka11
    Účastník

    Krb mít nemusíme, i tak je tady jak v lázních, krásně teplo.

    #21249
    veruska
    Účastník

    Když jsem byla malá, tak naši měli normálně v každé místnosti kamna. Když tatínek v kuchyni zatopil, tak jsem si občas vzala stoličku, sedla ke kamnům a nahřívala se. Krásně to v těch kamnech praskalo. Pod kamny byl plech, ale občas vypadlý uhlík popálil i lino.

    #21252
    babicka11
    Účastník

    To mi připomnělo – taky jsme kdysi měli kamna v kuchyni. Otevřeli jsme si dvířka a opékali buřty 😀 … je to už hóóóódně dávno, asi 50 let 😀

    #21279
    veruska
    Účastník

    Včera jsem se zase nedostala sem na stránky. Zkoušela jsem to celý den asi 6x a nic. Dnes v pohodě.

    #21280
    babicka11
    Účastník

    verusko – zkuste příště jiný prohlížeč, taky se mi to někdy stává ….

    #21299
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem se po ránu pěkně namíchla. Na moje jméno maminka používala telefon od T-mobil. Změnili jí tarif, tak jsem smlouvu písemně zrušila, pak jsem tam volala a bylo mi řečeno, že už to od příštího měsíce nebudu platit. No a dnes mě zase přišla faktura. Tak tam volám a operátor mi řekl, že mi smlouva končí až v roce 2020. Rušila jsem to z důvodu nesouhlasu změny podmínek a operátor prý, že jsem tam nenapsala datum, od kdy to chci zrušit. Přeci od té doby, co změnili tarif!?!
    Jsem na T-mobil pěkně nabroušená. Ještě tam budu volat příští týden, že prý to musím řešit s někým jiným, který už tam není a bude až 27.12. ?????

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 233. až 240. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.