Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 4 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 225. až 232. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20864
    veruska
    Účastník

    Už to začalo. Parkuji auto venku před barákem, tak abych ho už začala přikrývat, protože jsou ráno zamrzlá okénka.

    #20883
    veruska
    Účastník

    Včera večer se mi nějak nechtělo posílat našeho Maxe ven a nechala jsem ho v baráku přes noc. Lehl si u mé postele. Když už jsem usínala, tak začal asi ze spaní vrčet. V noci mě vzbudil, když se nenápadně škrábal za mnou do postele a žuchnul sebou za mými zády. Pak mě vzbudil, když lezl z postele dolů. To se opakovalo za noc několikrát. Když se budu chtít vyspat, tak náš Maxíček musí ven.

    #21076
    veruska
    Účastník

    Včera jsem se vůbec nemohla přihlásit na stránky Upozorňujeme. Vždycky mi vyskočil Error

    #21089
    matylda
    Účastník

    Občas mne error také straší. Ale většinou to za pár hodin zase jde. Říkám tomu, že někde namrzly vlny 🙂

    #21092
    veruska
    Účastník

    Psala jsem adminovi a on říkal, že jsem se asi trefila do aktualizací. A měl pravdu.

    #21096
    babicka11
    Účastník

    Mně dnes nejde vůbec “chrome” – musela jsem přejít na jiný a je to dost pomalýýý 🙁 a včera jsem se taky nemohla přihlásit.

    #21166
    veruska
    Účastník

    Já mám ten počítač také nějak pomalý. A to jsem ho vyčistila od nadbytečných souborů.

    #21192
    babicka11
    Účastník

    Objednala jsem ještě jeden balíček, měl by dojít příští týden :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 225. až 232. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.