Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 4 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 217. až 224. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20590
    babicka11
    Účastník

    Já měla na šéfy kliku, první byl moc hodný pán, který si na nic nehrál, k druhému jsem měla respekt, byl velice moudrý a chytrý, o dalším jsem ani nevěděla, choval se mezi námi jako každý z nás, poslední mi říkal princezno 😀 a když mě vidí na ulici, tak na mě takhle furt haleká, až se lidi otáčejí 😀 vzpomínám na všechny moc ráda.

    #20622
    veruska
    Účastník

    To máte babicko velké štěstí. To já na šéfy štěstí neměla.

    #20625
    veruska
    Účastník

    Zase mi zdrhnul náš Max. Jen jsem šla zatopit, tak toho využil. Asi za 10 minut mi volá sousedka, že pes courá po návsi, tak jsem ho hned šla nahánět. Naštěstí poslechl, když jsem ho zavolala.

    #20627
    matylda
    Účastník

    Hm, taky bych dobré šéfy spočítala na prstech jedné ruky – a ještě bych mohla mít některé prsty amputované 🙂

    #20655
    veruska
    Účastník

    Také jste si dnešní krásný den užili venku? Já si na sluníčku poseděla a pěkně hřálo.

    #20656
    babicka11
    Účastník

    Dnešní den nebyl vůbec hezký, sluníčko svítilo asi hodinu a že by nějak hřálo – to tedy ne, bylo docela chladno … a mlha skoro celý den … 🙁

    #20686
    babicka11
    Účastník

    Uklidili jsme muškáty na schody na půdu (k oknu) …, ještě kvetou a do bytu se mi nevejdou … a muž začal rýt záhony.

    #20694
    veruska
    Účastník

    Tak už mi nadobro zmrzly doubky. To mě fakt mrzí. Vždycky zmrznou v plném květu. Mám bílé, fialové a světle a tmavě červené.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 217. až 224. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.