Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 4 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 209. až 216. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20448
    veruska
    Účastník

    My máme zahrádku v plném květu. Kvetou 4 druhy doubků a v plném květu jsou i měsíčky. Je to nádhera.

    #20451
    matylda
    Účastník

    Mně pučí hyacinty 🙂

    #20487
    veruska
    Účastník

    Semínka měsíčků mi Lucinka rozsypala po celé zahrádce, tak všude rostou zelené lístky.

    #20517
    babicka11
    Účastník

    Doma mi znovu asi už popáté kvete brambořík a to přitom vypadal, že nevydrží. Někde jsem četla, že když kvete třeba ibišek, tak se brání tomu, aby zašel. Asi je to pravda, v práci jsme měli i takové “ohlody”, jen vyhodit …. a nakonec se objevily květy 😀

    #20580
    veruska
    Účastník

    Na zahrádce máme travičku hezčí, než v létě. Tak jsem si říkala, že bych ji měla ještě posekat. Ale to by si sousedi asi ťukali na čelo, co blbnu. No, uvidíme.

    #20584
    babicka11
    Účastník

    My taky sekali včera trávu, a sousedi taky. Jinak kvetou krásně afrikány a taky růže, obzvlášť ta červená. Ta má poupata jak vystřižená ze žurnálu.

    #20585
    lgku990
    Účastník

    Tak si všichni představte, že jsem se po necelých 40 ti letech praxe v oboru, to mám necelých 9 let do důchodu, rozhodl jít dělat něco jiného. Důvod nebyly ani tak peníze, i když tady budu mít o necelé 3000 Kč čistého víc, já vím, jsou to peníze pěkné, člověk je nikde nenajde na ulici, ale spíše hlavní důvod byl mistr, stal se z něho nepříjemný, arogantní, spíše hulvát, než člověk. Mistrování mu tak vlezlo do hlavy, to není jenom můj názor, i kolegů, že si hraje pomalu na majitele firmy a svým arogantním chováním vede firmu pomalu a jistě do záhuby, to se už chystají dát výpověď další kolegové. Bylo by to dlouhé psaní o tomto typu člověka, bohužel se takových mistrů, či vedoucích najde víc, co neumějí jednat se svými podřízenými a stoupne jim funkce tak do hlavy, že udělají více škody, jak užitku, ale takový je, bohužel, život.

    #20589
    veruska
    Účastník

    To já si v práci také zažila své. Když máte šéfku, tak je to horší, než šéf. Ženské /vedoucí/ se pletou i do věcí, které nemají nic společného s prací. Zažila jsem to už dvakrát.
    Teď už do práce nechodím, opatruji nemocnou maminku. Ale být pořád doma, to také nestojí za nic.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 209. až 216. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.