Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 201. až 208. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20225
    babicka11
    Účastník

    Má tu někdo zkušenost s rododendrony? Mám dva malé keříky, letos na jaře koupené, vyrostly asi do půl metru, kvetly jen jednou. Přikrýváte je na zimu? Jsou to venkovní květiny, tak by snad měly vydržet. Jednou jsem nechala rododendron v květináči, ale nevydržel, i když jsem ho uklidila 🙁 nerada bych o ně přišla a taky tudíž o pět stovek, co stály ….

    #20364
    babicka11
    Účastník

    Už jste někdo zkoušel zasadit pecku manga? Já jednou ano, dokonce měla rostlinka asi 8 listů, ale asi jsem ji pak přelila … už ji nemám. Včera jsem si pochutnala na velmi dobrém mangu, a mám schovanou pecku, tak ji asi dám zatím do vody. Má se “ve švu” trochu naříznout, tak to zkusím….

    #20385
    Rojak
    Účastník

    Já trvalou nenosím a podobné zkrášlování hlavy nechám Vám dámy, mně stačí jenom ten sestřih. ✂️

    #20395
    veruska
    Účastník

    Babicko, máme na zahrádce rododendron, ale je už starší a každý rok kvete. Žádnou péči jsme mu nedávali.

    #20400
    matylda
    Účastník

    Babičko, já je pro jistotu na zimu vždycky přehodím smrkovými větvemi.

    #20401
    matylda
    Účastník

    Myslím tím kořeny dole u země, ne celé keře 🙂

    #20406
    babicka11
    Účastník

    Díky za radu, udělám to taky tak, radši.

    #20442
    babicka11
    Účastník

    Nám znovu vykvetly kany, krásně červené – a to je už chtěl muž seříznout, vykopat a uklidit 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 201. až 208. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.