Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 4 roky a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 265. až 272. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23318
    babicka11
    Účastník

    Já dnes žasla v Lidlu – ceny se pěkně vyšplhaly – květák 50, mrkev 25, brokolice 32, ledový salát 28 atd…. brambůrky jednou tolik ..ale koupila jsem něco holkám na sebe a to zas nebylo tak moc drahé – legíny, trička a ponožky … sice jsem to v plánu neměla, ale líbilo se mi to 😀 a mám pro ně překvapení 🙂

    #23392
    veruska
    Účastník

    S tím zdražováním jsou tak “nenápadní…”

    #23399
    babicka11
    Účastník

    Já udělám někdy večer topinky a ono se to zprůměruje, hhi. 😀 A topinky máme rádi, tak co…

    #23443
    Rojak
    Účastník

    A bude hůř. To zdražování ale nemá logiku. V hospodách pivo zdražilo v průměru o pět korun, ale v obchodech je cena stejná.

    #23448
    babicka11
    Účastník

    nestrašte, hůř už je 🙁

    #23455
    Rojak
    Účastník

    Strašit nechci, ale vidíte sama co se děje. Teď třeba trochu z jiného soudku. Představte si a to si ani představovat nemusíte, to je blízká budoucnost. Až se dostane někdo z těch slavných proislámistů k moci a otevřou se pro ně hranice a budou se tady ty hordy valit, to bude teprve něco. Zatím si to hodně lidí nepřipouští, ale až to přijde to bude mazec.

    #23456
    veruska
    Účastník

    Doufám, že k tomu nedojde. To by špatně dopadlo.

    #23464
    babicka11
    Účastník

    Snad se to nestane, nejsme pro ně dost bohatý…..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 265. až 272. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.