Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 329. až 336. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23354
    babicka11
    Účastník

    Neměla jsem v plánu nic dělat …. odpoledne přijela Nikolka s vysvědčením … jedna dvojka, z prvouky, měla zameškaných 100 hodin, jak marodila. Tak si to prý na konci roku opraví.

    #23363
    veruska
    Účastník

    Babicko, to měla Nikolka krásné vysvědčení.
    já jsem sbírala prádlo, co bylo potřeba jsem vyžehlila a zatápěla jsem. Samozřejmě i s čištěním kotle. Zase jsem byla černá jak kominík. Už aby se ten můj chlap vymarodil.

    #23377
    babicka11
    Účastník

    To pak bude ten Váš chlap taky vypadat jako kominík 😀
    My naštěstí tohle řešit nemusíme. Jinak jsem taky vyprala, jen to žehlení mě moc nebaví, tak to nechávám až toho bude víc. Navíc žehlím na stole, jsem tak zvyklá, a než sundám se stolu mísu s ovocem, vázu s kytkou, nebo teď v květináči, talíř s bábovkou :D, ubrus … tak mě chuť na žehlení přejde …. hihi

    #23383
    veruska
    Účastník

    Já za mlada žehlila snad všechno, ale teď už jenom to nejnutnější. Např. utěrky a košile pro chlapa.

    #23384
    babicka11
    Účastník

    jjo, přesně verusko – košile, některá trička, trenky, obyč. ručníky – ten můj nemá rád froťáky, utěrky, kapesníky – i tak je toho celkem dost – no a povlečení a prostěradla..:( a ještě ubrusy … nedělala jsem ale dnes nic, jen koukala z okna na tu sněhovou pohromu ….

    #23387
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem sklízela binec 😀 byla tu od včera Terezka, rodiče dnes byli u zubaře …tak jsme dělaly spolu bunkr z dek – ještě, že jich mám tolik 😀 – takovej “hezkej binec”

    #23389
    veruska
    Účastník

    Asi na hodinku tady byla Lucka s Lucinkou. Holky mi udělaly velkou radost, že se přijely na nás podívat.

    #23391
    veruska
    Účastník

    úplně bych zapomněla, našla jsem v kurníku chcíplou slepici. Ona už byla dost stará. Budeme si muset koupit alespoň tři kuřata, abychom měli dost vajíček.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 329. až 336. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.