Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 321. až 328. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23314
    babicka11
    Účastník

    Byla jsem nakoupit v Lidlu, nic moc jsem nechtěla, a stejně jsem tam nechala patnáct stovek. Koupila jsem si hyacint – zatím jen cibulky, jsou tam tři, budou červené 😀

    #23329
    veruska
    Účastník

    Byla jsem u lékaře, v sámošce a pak jsem doma musela zatopit, protože můj chlap je teď na tom hůř než já s rýmou a kašlem.
    Ještě že jsem pro mamku objednala ty obědy, ani bych nestíhala kolikrát uvařit. A taky se mi nechce, když mi není dobře. S chlapem pro sebe vždycky svorně něco uvaříme, třebas to v poledne nestihnem. Ale to je fuk.

    #23330
    babicka11
    Účastník

    My hlídáme Terezku, nemůže se zbavit kašle, hlavně ráno, pak během dne skoro nekašle. Tak se jí hodně věnujeme … 😀 dnes mi šla pomoct utírat nádobí po obědě. Řekla: já ti babi musím prostě pomoct, abychom ty karty hráli co nejdřív 😀 hahaha

    #23336
    veruska
    Účastník

    Vyprala jsem dvě várky prádla a umyla v kuchyni a v chodbě podlahu. Jinak smrkala a smrkala a smrkala. A mezitím kašlala a kašlala.

    #23340
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem toho taky moc neudělala…. vlastně jen oběd a litry čajíčků …

    #23342
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem hodila pračku, a jinak mám asi spavou nemoc … chce se mi furt spát, to je hrůza …spát nechci a furt se mi zavírají oči …

    #23346
    veruska
    Účastník

    Trochu mi otrnulo, tak jsem v celém baráku utřela prach a vysmejčila pavučiny.

    #23350
    veruska
    Účastník

    Byli jsme nakupovat a zatápěla jsem. Kotel nám nějak netáhne a už i sousedka se mě ptala, jak často kotel čistíme, že to uhlí za moc nestojí. Kotel musíme čistit i 5x týdně. Je to otrava.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 321. až 328. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.