Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Sny a snář

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 65. až 72. (celkem z 396)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11685
    babicka11
    Účastník

    matyldo – tak jsem se koukla, myslím, že jste na tom dobře 🙂

    diamant – být jím ozdoben nebo jej obdržet darem, v budoucnu dosáhnete velkých poct, též nabytí vzácného přátelství
    důl – vidět – vzrůst majetku, objevit zlatý důl – jistá výhra
    důl – náhodná událost odhalí tvůj skrytý talent
    zlatý – dej na své pocity
    licence – povolení – důsledky tvých omylů si vyžádají odklad tvých záležitostí
    ve vlastnictví – vlastnit – jmění – příslib lepší budoucnosti

    #11689
    babicka11
    Účastník

    Mě se zdá tak dvakrát za měsíc, že létám, a myslím, že bobalka to psala taky:
    Jestliže ve svém snu létáte, symbolizuje to, že jste nad věcí. Všechno berete s humorem a s nadsázkou. Jen tak vás nic nerozhází a vaši blízcí se na vás můžou spolehnout.

    #11690
    matylda
    Účastník

    Jo, babičko, taky jsem to tak nějak četla. Tak jsem zvědavá na tu svou budoucnost. Až mi “Vzroste” ten majetek, pozvu vás všechny na kafe . 🙂 jen abyste ho pak někdo nemusel platit za mne 🙂

    #11691
    babicka11
    Účastník

    důl – náhodná událost odhalí tvůj skrytý talent

    ty pohádky píšete už dlouho? a co třeba ještě něco nového, nějaký román? třeba je to ten skrytý talent 🙂

    #11692
    matylda
    Účastník

    Babičko, něco píšu. Ale to je ještě na dlouho. Kromě pohádek mi loni přijali dva příběhy pro děti v jedné firmě v Uh. brodě – mám z nich ukázky na blogu – právě v kategorii Ukázky 🙂

    #11848
    babicka11
    Účastník

    Sny si poslední dobou nepamatuji, na dnešek jen to, že se z našeho domu stalo muzeum :-).
    Dům – máš dobré zázemí
    Muzeum – poznáš něco pěkného

    #11858
    bobalka
    Účastník

    S tím létáním je to pravda, létám často a ráda. Je to takový pocit svobody a radosti, vidím krásná údolí, vysoké štíty hor, překrásnou zelenou louku lemující sytě modrou řeku. Úžasné lesy i romanticky lemované rybníky. Vše vidím do posledního detailu a cítím se naprosto šťastná. Možná si vynahrazuji svoje pohybové omezení a tak se toulám takhle.
    Na dnešek se mi zdálo, že jsem se počůrala, né opravdu, ale ve snu. Chodila jsem pořád na záchod a řešila jsem, jak to zamaskovat. Na kalhotech jsem měla veliký mokrý flek a vysušovala jsem ho papírovými utěrkami. Když jsem se probudila, musela jsem se přesvědčit, jestli to není pravda. Naštěstí nebyla. 😀

    #11861
    babicka11
    Účastník

    Tak to je klika, že to byl jen sen :-)…., měla jsem spolupracovnici, které se to zdálo také a probudila se na poslední chvíli a letěla honem na záchod….
    Čůrat – úleva, bezstarostnost
    Záchod – počítej s nepříjemnostmi
    Skvrna – něco tě trápí
    Utírat – nepodstatné věci tě nerozhází

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 65. až 72. (celkem z 396)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.