Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Sny a snář

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 57. až 64. (celkem z 396)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11584
    babicka11
    Účastník

    bobalko, rybí královno – to byl docela hezký sen 🙂
    Park – příjemné chvíle ve společnosti známých
    Lékař – odstranění konfliktu
    Bílý – morální čistota, nevinnost
    Plášť – ochráníš se před ztrátou a problémy
    Stříbrná – chladné srdce
    Ryba – štěstí v lásce, hojnost
    Červené – radost, láska, odvaha
    Šaty – pokud nemáš v srdci lásku, sebevětší přepych je ti k ničemu
    Královská koruna – máš velké šance na úspěch
    Znak – dočkáš se uznání

    #11664
    babicka11
    Účastník

    Ze snu si jen pamatuji, že jsem si myla nohy….
    Noha – zpomalení
    Čistit – spořádané poměry
    ?

    #11668
    polivkovamaruska
    Účastník

    Mojí mamince,jsem vyprávěla svůj sen. Zdálo se mi, že jsem malá, asi dvou letá, jsem se s vými rodiči na návštěvě v takové podlouhlé chalupě, na dvorku s námi je pán v pyžamu a já šla s jeho zrzavou dospívající dcerou na pole na hrách. Ten sen byl tak intenzivní,jako bych ho už prožila. Moje mamka se mi smála. Musím podotknout, že mi je 60 let a tenhle sen se mi zdál před pěti lety. Druhý den mě přisla navštívit se slovy. Tohle jsi prožila, když ti byly dva roky. Byli jsme všichni na návštěvě v cihelně u mého těžce nemocného bratrance. Měl čtrnáctiletou Blanku, zrzavou jak veverku a ona tě odvedla na pole hrachu, který jste tam spolu jedly.Nechápu, jak si se mohla vrátit ve snu o tolik let. Sama si to pamatovat nemůžeš.

    #11669
    bobalka
    Účastník

    To se mi taky stává, jsem na místech, které už jsem někde viděla, potkávám lidi, které znám, ale nevím odkud a někdy to mám naopak. Přijedu do úplně neznámého města a to město znám, vím, kde co je a prostě se v něm normálně orientuji. Jako bych tam už někdy byla.

    #11671
    babicka11
    Účastník

    Taky to tak někdy mám jako bobalka, jsem v cizím městě a vím, co bude rohem …, taky se mi sny často opakují, zdává se mi, že jedu za kamarádkou do Prahy, znám cestu metrem, mává na mě z okna … to se mi zdává často.

    #11677
    Rojak
    Účastník

    Já žádné sny nemívám a nebo si spíš ráno nepamatuji co se mi zdálo.

    #11683
    matylda
    Účastník

    Ráno jsem tu popsala jeden svůj sen – a není tu 🙁 Kontrolní kód jsem vyplnila, vzalo mi to – kam jsem to, do háje, napsala? Chtěla jsem se podívat, jestli mi babička prorokuje něco hezkého – a ono tu nic.
    Takže znova – zdálo se mi, že vlastním diamantový dům, a věděla jsem, že potřebuji novou licenci. Doslova to slovo licence se mi honilo hlavou.
    Přesto, že zase do snáře moc nekoukám, mi tohle nedalo a jala jsem se vyhledávat význam. nemělo by to být nic špatného 🙂 Uvidíme, co přinese budoucnost.
    P.S. Zatím nemámm ani žádný šperk s diamantem, ani po něm netoužím 🙂 kdo by se s tím opatroval?

    #11684
    matylda
    Účastník

    Nééé, špatně, ne diamantový dům, ale diamantový důl!!!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 57. až 64. (celkem z 396)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.