Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 49. až 56. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13351
    veruska
    Účastník

    Když mám hlad, tak si něco vezmu. S hladovým žaludkem se nemá usínat. Vždyť by chudinka celou noc trpěl!

    #13353
    bobalka
    Účastník

    Já většinou večer a v noci sedím u počítače a to zapomínám i na jídlo i na pití, tak na hlad ani nevzpomenu.

    #13361
    babicka11
    Účastník

    V kolik večeříte?, my tak okolo páté hodiny a pak nic, a když jdu spát o půlnoci, tak bych si zas něco dala, ale většinou si neberu nic.

    #13370
    babicka11
    Účastník

    Dnes se mi dlouho všechno načítá …máte to taky tak?

    #13375
    veruska
    Účastník

    U mě je to také horší a seká se to.

    #13612
    babicka11
    Účastník

    teď jsem se lekla teda :-), koukám na kalendář na zdi a říkám si, jé ono je už 4., tak najedu sem na kalendář a tam okénko nesvítí …., hm, tak asi 0 …., pak jsem si všimla, že jsem kalendář ještě neotočila …, že je vlastně 2.! …. a to, že jsem na kalendář najela hned po půlnoci jsem úplně zapomněla, to jsem ale hlava ! :O
    máte to taky tak někdo? 🙂

    #13628
    babicka11
    Účastník

    Nějak mi to včera nemyslelo, doufám, že to dnes bude lepší :-). Asi nebyla ke mně dostatečně nakloněna konstelace hvězd ….

    #13944
    babicka11
    Účastník

    Jak jste dopadli s vánoční hvězdou? Máte ji od loňska? Já ano, ale nedávala jsem ji do tmy, tak je stále zelená. To nevadí, děti mi určitě koupí novou :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 49. až 56. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.