Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12638
    polivkovamaruska
    Účastník

    Mám ráda Prahu. To město je úžasné. Od malička jsem tam byla jako doma i když jsem jihočeška. Dnes tam i provádím známé. Projela jsem Evropu, ale na naší zlatou Prahu nemá žádné evropské město.

    #12639
    babicka11
    Účastník

    Praha je krásná, jezdila jsem tam denně přes 10 let, napřed do školy, potom do práce. Prošla jsem ji křížem krážem, jen památky zůstaly, jinak se hodně změnila.

    #12650
    matylda
    Účastník

    Když pokec o všem, tak o všem. Hlásím, že jsem už doma, Matylda opět začne fungovat. Ale ne dnes, dnes Matylda zrovna “umřela” 🙂

    #12651
    bobalka
    Účastník

    Vítejte Matyldo, pořádně si odpočiňte a už se těším na zážitky.

    #12652
    babicka11
    Účastník

    Matylda si musí pořádně oddechnout, aby načerpala novou sílu na psaní :-). O čem to asi bude? 🙂

    #12699
    babicka11
    Účastník

    Podle radaru tu bude pršet každou chvíli, jen burácet by nemuselo….

    #12764
    babicka11
    Účastník

    Odkvetla mi fialová kala, měla dva krásné velké květy skoro dva měsíce. Chtěla jsem se zeptat, co s ní teď. Už jsem si to ale našla – nezalévat a nechat uschnout listy, ty pak odstranit. Na jaře opět začít zalévat. Tak kdybyste kalu také měli, už nemusíte hledat. 🙂 (Když mi poprvé odkvetla, chtěla jsem ji totiž vyhodit, ale pak jsem ji dala na okno do koupelny a spíš na ni zapomněla a nezalévala, pak asi po dvou měsících jsem začala a ona krásně vykvetla zas).

    #13321
    babicka11
    Účastník

    Jak to děláte, když máte v noci hlad? Jdete si něco vzít, nebo to vydržíte? Mám totiž teď zrovna hlad :-(.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.