• Toto téma obsahuje celkem 96 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel devilscat a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 65. až 72. (celkem z 97)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12558
    veruska
    Účastník

    Dělám Zumail, ale ještě jsem nedosáhla na výplatu.
    Na výplatu jsem dosáhla u Coinformail, ale vůbec se neozývají. tak to bude podvod. To zamrzí, když už mám 2500 kč naklikáno.

    #12595
    babicka11
    Účastník

    U Coinformailu zmizela výplatní částka …., asi budou zvedat …:-(.

    #12617
    bobalka
    Účastník

    Já mám zažádáno, veruško jak dlouho máte zažádáno?? Já teprve od minulého týdne.A emaily od nich pořád chodí.

    #12685
    matylda
    Účastník

    Tak já u Coinformailu zažádala dnes. Už vám někomu odpověděli?

    #12686
    matylda
    Účastník

    Požádala jsem o výplatu přes kontaktní formulář a pro jistotu ještě jednou z normálního mailu. Uvidíme, zda aspoň na jeden odpovědí. Nikde jsem nenašla sídlo firmy, dříve to tam bylo. připadá mi to, že začali balit a mizet 🙁

    #12724
    bobalka
    Účastník

    No tak jsem trošku hledala na internetu a zjistila, že všude píší, že confirmail je podvod, Včera jsem se tam přihlásila a píše tam, že stránka byla hacknutá, tak to vidím tak, že se penízků nedočkáme.Další zmetci, co si namastí svou kapsu a na lidi kašlou.

    #12746
    devilscat
    Účastník

    jsem hodně zvědavá na ten Coin, jestli opravdu vyplatí…. jinak vyplaceno mám pokorunce, zumail a několikrát i emailing… a doufám, že vyplatí i ermail, ale tam to přibývá hodně pomalu…. jinak dotazníky, to je jistota.

    #12891
    bobalka
    Účastník

    Mám nové informace o Confirmailu, koukla jsem na jejich stránky a jsou v angličtině, tak jsem po překladu zjistila toto:

    OZNÁMENÍ:
    NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MÁ NOVÝ OPERÁTOR, TEN PŮVODNÍ SELHAL. NA STRÁNKÁCH BUDE PROBÍHAT V RÁMCI NOVÉ DOMÉNY S NOVÝM KONTAKTNÍ E-MAIL.
    STAV VAŠICH ÚČTŮ BUDOU PŘEVEDENY NA DOLARY, STEJNĚ JAKO ODMĚNU ZA ČTENÍ E-MAILŮ, ALE PLATBY V ČR BUDE PROBÍHAT V CZK.
    VAŠE NÁVRHY, POTŘEBY A POŽADAVKY BUDOU ZPRACOVÁNY V PRŮBĚHU ZÁŘÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!

    HEZKÝ DEN
    M.LIFBACK
    NEW YORK

    ČESKÁ VERZE
    OZNÁMENÍ:
    WEB MÁ NOVÉHO PROVOZOVATELE, PŮVODNÍ ZKRACHOVAL. WEBOVÉ BUDE SPUŠTĚN NA NOVÉ DOMÈNE S NOVÝM KONTAKNÍM EMAILEM.
    STAVY VAŠICH ÚČTŮ BUDOU PŘEVEDENY NA DOLARY, STEJNĚ TAK ODMĚNA ZA PŘEČTENÍ EMAILŮ, OVŠEM VÝPLATY V ČECHÁCH BUDOU PROBÍHAT V KČ.
    VAŠE PODNĚTY, POTŘEBY, ŽÁDOSTI BUDOU VYŘÍZENY V PRŮBĚHU ZÁŘÍ.

    DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

    Tak snad?? Naděje umírá poslední 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 65. až 72. (celkem z 97)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.