• Toto téma obsahuje celkem 96 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel devilscat a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 97)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10967
    MadameBijou
    Účastník

    Přesně tak, já už je dělám vlastně jen tak. Neočekávám od toho po těch letech už nic. Mám jiné přivýdělky, které za to stojí. Zrovna jsem v pondělí žádala o výplatu. Malou, ale jistou.

    #10969
    Barny
    Účastník

    Mám stejné zkušenosti s klikačkami.Když se dostanu skoro k cílové částce emaily chodí sporadicky.

    #10975
    Barny
    Účastník

    Také se mi stalo,že když jsem se blížila k částce,která by mohla být vyplacená,přestaly chodit emaily.

    #10980
    vita1980
    Účastník

    já to samé

    #11034
    devilscat
    Účastník

    blaju, přesně takové zkušenosti mám s ermailem, jsem zvědavá, jestli se té 1000 dočkám…. jinak zumail zaplatil, emailing, pokorunce… ještch pár mám, tak uvidím, do toho mám 4 klikačky dolarové, ale většinou na ně nemám moc času…. zatím pro mě nejlepší je vyplňování dotazníků, mám už taky několik odzkoušených

    #11035
    MadameBijou
    Účastník

    Jo, dotazníky jsou fajn. Už mi poslali několik výplat a já jsem spokojená. A dneska mi odesílali penízky z Websurfu, už potřetí, takže super. 🙂

    #11121
    coolnet
    Účastník

    z websurfu? to se divim-poradis? 🙂

    jinak dotazniky vybiram uz roky a docela pravidelne-uplne bez problemu 🙂

    #11133
    devilscat
    Účastník

    Coolnet – A vy máte websurf? jestli ne, klikněte na http://www.websurf.cz/?ref=133900 a zaregistrujte se. jde o to, že máte otevřený autosurf (ten používám nejvíc) a na stránkách se vám zobrazují reklamy, nic neděláte, nikde neklikáte, jen tu stránku necháte běžet. Můžete použít i manuální surfování, pokud máte čas…. Ráda cokoliv vysvětlím 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 97)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.