• Toto téma obsahuje celkem 96 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel devilscat a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 97)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11134
    devilscat
    Účastník

    teď mi došlo, nevím, jestli se tady smí nechávat linky na registraci… pokud ne, prosím o smazání příspěvku a upozornění. nevím, jak to tu chodí na diskusích…

    #11139
    pavlina69
    Účastník

    zkoušela jsem klikačky chvíly,ale jsem netrpělivá tak mě ty halíře přestaly bavit

    #11140
    devilscat
    Účastník

    Přesně, jak píšete… ty halíře jsou na nic, to raději budu publikovat články tady na Radkových stránkách, nějaké, co potěší nebo pomůžou 🙂

    #11145
    MadameBijou
    Účastník

    Coinformail mi skoro nic neposílá a v účtu taky nic nového není. Podpora mi vždycky odpověděla, ale teď už jim ani nemám chuť psát. 🙁

    #11161
    devilscat
    Účastník

    Coin už mi taky skoro vůbec nechodí, tento měsíc jen 2 emaily… a to těsně před výběrem – no, uvidím, jak to s ním dopadne, ale už tomu moc nevěřím – jediné potvrzené proplacené reklamní emaily jsou zumail a pokorunce – na zbytek pořád čekám….

    #11328
    lgku990
    Účastník

    Nu což, taky , jak stále věřící odklikávám v emailech – pro připsání odměny musite kliknot zde, tak klikám a klikám a čekám, že už konečně docílím částky pro výběr peněz, ale ty komedianti stále posílají míň a snížují ceny, takže nakonec člověk bude muset být asi nesmrtelný, aby se dočkal nějaké té častky pro výběr, anebo to možná v druhém životě vyjde. Takže klikání zdar a vítám Vás v klubu bláznivě věřících.

    #11329
    bobalka
    Účastník

    U Corfirmailu mám tento měsíc 9 emailů, chybí mi k vyplacení 42 K4, tak snad to vyjde, :D, Po Korunce jsem taky před vyplacením, chybí mi 356.90 Kč, pokud mi zase nezvýší limit pro výběr, jako už 2x, no a ermail mě vyplatil asi před rokem, a teď mi chybí asi 175 Kč do dalšího vyplacení, zatím chodí normálně.Tak uvidíme. Pokud dostanu platbu, budu informovat.

    #11345
    babicka11
    Účastník

    Taky jsem zvědavá, jak to dopadne … u ermailu mi chybí 50Kč. Tak to vidím ještě nejméně na dva roky ….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 97)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.