• Toto téma obsahuje celkem 96 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel devilscat a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 97)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9518
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Už mě pomalu, ale jistě přestávají bavit, tak třeba ermail jak jsem tam měla tak kolem 950kč tak mi začali chodit od nich ermaily v hodnotě 0,01kč, na můj dotaz ani neodpověděli, máte také takové zkušenosti?

    #9525
    veruska
    Účastník

    Pár takových klikaček mám a pořád čekám, až dosáhnu na částku pro výplatu a pořád nic. Už mě to taky nebaví. Ale pořád si říkám, až od nich peníze dostanu, když už klikám takových let, že se pak na ně vybodnu.
    A tak čekám, čekám, čekám a čekám a klikám……

    #9529
    babicka11
    Účastník

    Přesně tak, stalo se to mě i mým známým … chodí mi za 0,05 hal…., třeba se ke konci dostanu dřív, než zaklapu bačkorama….:-), říkám si, že o nic moc nejde – kliknu a je to…

    #9737
    veruska
    Účastník

    Před dvěma dny mi přítel nabídl další novou klikačku, že prý je dobrá. Tak už zase klikám. No, jde to tam trochu rychleji, ale zase to není taková sláva. Uvidíme.

    #9739
    vita1980
    Účastník

    s ermailem mám podobnou zkušenost taky chodí maily za 1 halíř – podle mě podvod

    #9742
    matylda
    Účastník

    Pouze jednou jsem dosáhla na cílovou částku – v Pokorunce. Vybrala jsem si ji těsně před Vánoci a od 1.1. druhého roku cílovou částku zvedli o pětistovku:-)

    #9752
    bobalka
    Účastník

    Tak to máte matyldo opačnou zkušenost než já, mě ermal vyplatil, psala jsem to i na chceme víc, ale po korunce mi pořád zvyšují cílovou částku, chybí mi asi 24 Kč, tak čekám, že to zase zvýší.S emailovkama je potíž, že trvají dlouho, klikačky ty pravé jako třeba clixsence nebo neobux, ty vyplácejí pravidelně. Ono je jich více, napsala jsem ty nejznámější.

    #10898
    MadameBijou
    Účastník

    S Ermailem to mám taky na nic. Chybí mi tam necelá stovka a chodí mi po 10 haléřích. No hnus. Už mě to nebaví dlouho, ale pořád klikám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 97)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.