• Toto téma obsahuje celkem 96 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel devilscat a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 81. až 88. (celkem z 97)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13063
    babicka11
    Účastník

    rojak – podívala jsem se na českou stránku, podmínku 5 lidí pod sebou jsem nenašla, kde to tedy najdu?, našla jsem jen toto: Odměna bude vyplacena při dosažení částky 8 000 CZK – to je tedy dost dlouhá doba, zřejmě tak na 3 roky :-).

    #13066
    radek
    Správce

    jen klikejte ostošest. Já ted publikoval článek za 100 bodů 😀

    #13079
    Rojak
    Účastník

    Babičko – musíte kliknout na vyúčtování a potom na vyplacení provize. Já zase nenašel, že musíte nasbírat 8000,-

    #13080
    polivkovamaruska
    Účastník

    Nikdy jsem se klikačkám nevěnovala a jak tak koukám o nic jsem nepřišla.

    #13081
    babicka11
    Účastník

    rojak – FAQ – Kdy získám peníze?
    Odměna bude vyplacena při dosažení částky 8 000 CZK. Zvolíte si možnost své výplaty, buď zasláním částky na Váš bankovní účet nebo prostřednictvím paypal. Peníze budou zaslány do 3 pracovních dnů (většinou v průběhu dvou dnů).

    #13082
    Rojak
    Účastník

    Babičko nevím, kde jste našla, že se dá vybrat až po dosažení 8000, ale jestli to tak je, tak to máte zhruba po 2 letech ale to je za každodenní přihlašování. Když přestanete sníží se vám částka za aktivitu a bude to trvat déle. Ta slovenská stránka píše, že to dostanete po dosažení 80 eur, ale tam připisují zhruba 6-10 centů za den.

    #13083
    babicka11
    Účastník

    https://www.cashprofit.cz
    DOMŮ VÝHODY FAQ KONTAKT PŘIHLÁSIT REGISTRACE
    kliknete na FAQ a tam hned je to napsáno :-)-
    Kdy získám peníze? – Odměna bude vyplacena při dosažení částky 8 000 CZK. ..atd.
    Jak využiji pozvánky?
    Proč jsem nezískal odměnu po kliknutí na reklamu?
    Jak se co nejrychleji odhlásit ze systému? atd…..

    #13084
    radek
    Správce

    jen klikejte 😀 Díky za inspiraci 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 81. až 88. (celkem z 97)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.