• Toto téma obsahuje celkem 96 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel devilscat a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 73. až 80. (celkem z 97)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12893
    radek
    Správce

    “Další zmetci, co si namastí svou kapsu a na lidi kašlou”
    – spočítali jste si někdo, kolik by stála rozesílka na 10, 20, 40000 lidí při odměně 1 Kč za kliknutí?
    10, 20, 40 000 – a to nikdo nezaplatí.

    Současný emailing systém je postaven na tom, že kliknete, připíše se vám nějaká částka a vy čekáte na limit. Když se blížíte, zvednou se podmínky, sníží se vám odměna za kliknutí…..
    Nebo se vám pošle nabídka na druhý level za větší peníze. Odsouhlasíte a najednou jste v jiném pásmu pro výplatu.
    A spoustu dalších možností.
    Nemůžete přece očekávat výplatu kdykoliv, když na ni není

    Když si koupím rozesílku od různých/zde zmiňovaných firem/ pro 25000 adres a zaplatím 1150 Kč, musím se smát, když mě pak přijde moje zpráva, já kliknu a dostanu 1 Kč.

    Raději napíšu komentář do posledního článku, mám 30 bodů/15 Kč

    Klikání je přece od počátku jen minibouda kvůli získání e-mailových adres, obchodní marketing…
    I z těchto důvodů jsem odstranil odkaz klikačky a poslal tam kam patří 😀

    #12923
    bobalka
    Účastník

    Dovolím si odporovat, protože já jsem opravdu dostala 1000,- od emailovky, a to ermailu. Všichni říkali, že je to podvod a mě tisícovka přišla do týdne od požádání normálně na účet. Je pravda, že ty fígle tam jsou, hlavně nepostupovat do jiných levelů atd.

    #13008
    Rojak
    Účastník

    Mám jednu placenou klikačku a jsou tam už čtyři tisíce na vybrání, ale podmínkou výplaty je, že musí být pod vámi přihlášeno 5 lidí, aby jste ty peníze dostali. Nechcete se někdo přidat? Ty peníze jsem nasbíral za asi rok a půl. Každý den to tam připisuje asi 15 Kč.

    #13027
    babicka11
    Účastník

    15 Kč denně? To je slušný…, bohužel ale sama bych 5 lidí pod sebe nedostala, jedině mohu pomoci třeba jako pátá, kdyby se už nikdo nenašel…klikat mi nijak nevadí :-).

    #13029
    devilscat
    Účastník

    Klikat by mi taky nevadilo, kdyby toho nebylo moc… jen pod sebe taky nedostanu pět lidí, jako babička… můžu se zeptat, co to je za klikačku? (začíná mi tu chybět živý chat 🙂 )

    #13033
    veruska
    Účastník

    Jo, klikačky! Brzy budu mít na ermail 1000,- Kč, tak jsem zvědavá, jestli mi to pošlou. U Coinformail mám zažádáno asi 14 dnů.
    Asi je taky všechny zruším. Vždyť už klikám několik let!

    #13047
    matylda
    Účastník

    Coinformail teď posílá moc reklam. Už jsem na ně klikat přestala, nezrušila jsem to jen proto, že čekám, jak to celé dopadne.

    #13059
    Rojak
    Účastník

    Je to klikačka, kterou vám trvá odklikat zhruba za 3 minuty a je buď v Češtině, nebo Slovenštině. Aby jste měli plnou hodnotu za vaší aktivitu, musíte se přihlásit každý den a potom budete odměněni docela pěkně. Ta Česká klikačka mi dává denně za 9 odkliknutí 15 korun. a Slovenská je trochu slabší, ta dává asi 6 centů. Teď je otázka jestli vám to ale vyplatí.
    Česká stránka: https://www.cashprofit.cz/register.php?id=628
    Slovenská stránka: https://www.cashprofit.sk/register.php?id=467

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 73. až 80. (celkem z 97)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.