Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co jste dnes dělali?

  • Toto téma obsahuje celkem 467 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 385. až 392. (celkem z 468)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23900
    babicka11
    Účastník

    My měli dnes taky hlídací den 😀 …..

    #23916
    babicka11
    Účastník

    Žehlila jsem haldu kapesníků, nákup v Lidlu a pro dnešek mi to stačí. 🙂

    #23920
    veruska
    Účastník

    Se sestrou jsme byly v Ronově pro kytky na hřbitov. Koupily jsme živý vřes, dva květináče a nějaké umělé kytky.
    Na jaře je nejlepší zlatý déšť a narcisky.

    #23925
    babicka11
    Účastník

    Včera byla Terezka na jeden den ve školce, ale kašel nepřestal, tak tu byla dneska zas. 🙂

    #23927
    veruska
    Účastník

    Odpoledne jsem byla pro Lucinku ve školce a hlídám ji do zítra. Mladí jdou na ples. Lucinku si maminka vyzvedne až večer, tak si to spolu ještě užijeme.

    #23938
    babicka11
    Účastník

    verusko – jsme prostě hlídací babičky, co? No, aspoň nemáme ten život fakt fádní …. a ty hlášky, co má! Tuhle jel děda na pohřeb, sousedce umřel tatínek, znali jsme ho. Ptala se, kam jel děda. Nechtěla jsem si vymýšlet, že jel třeba něco koupit, tak jsem jí řekla, že jel na pohřeb. “A co je to pohřeb?” Po vysvětlení, že na hřbitově spí lidi, co umřeli, smutně pravila: “Babi, já chci, abys ještě žila ….” .. no, to mě dostalo ….

    #23939
    veruska
    Účastník

    Jo dětičky, jsou chytré hlavičky. My se s Lulu taky nasmějem. Ale když se vzteká, tak začne jednou nohou dupat. To je zase něco nového. Snad to brzy přejde.
    Před chvílí si pro ni Lucka přijela. Zase odjížděly s brekem. Ona je večer už unavená a začne si vymýšlet, pak jsou z toho moldánky.

    #23943
    veruska
    Účastník

    Dnes jsem hrabala zahradu /jenom kousek/.
    Máme už hodně starou kůlnu a u přístřešku se nebezpečně nahnula stříška. Trámky už jsou shnilé. Tak jsem z toho sundala tašky, aby se nepomlátily, kdyby to nadobro spadlo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 385. až 392. (celkem z 468)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.