• Toto téma obsahuje celkem 374 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 313. až 320. (celkem z 375)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19482
    babicka11
    Účastník

    Chlápek se vytahuje před kamarádem, že se jeho sestra přestrojila za chlapa a nastoupila jako dobrovolník do armády.
    Kamarád se diví: “Hele, to se ale musí s chlapama sprchovat, převlíkat a dělat všechno další, ne?”
    “Samozřejmě.”
    “A to na to nepřijdou?”
    “Přijdou, ale myslíš, že to někdo oznámí?”

    #19495
    matylda
    Účastník

    „Miláčku, mám pocit,že jsem podpatonflák.“
    „Nejseš.“
    „Ale jsem.“
    „Řikám naposled, NEJSEŠ!“
    „Máš pravdu, miláčku, nejsem..“

    #19496
    matylda
    Účastník

    Jaký je rozdíl mezi pesimistou a optimistou? Pesimista si myslí, že už je tak zle, že nemůže být hůř. Optimista věří, že může.

    #19539
    Rojak
    Účastník

    Paní učitelka říká dětem, aby vymyslely větu se slovem pakliže.
    Vyvolá Aničku: „Květiny se musí hodně zalévat, pakliže je hodně sucho!”
    „Výborně!”
    Vyvolá Pepíčka: „Jeli jsme na hory vlakem, vlak cuknul a na tatínka spadl batoh, pak lyže!”

    #19544
    babicka11
    Účastník

    „Chovej se ke mně alespoň jako k našemu Azorovi“, žadoní manžel. „Dej mně najíst a pusť mě ven!“

    #19570
    Rojak
    Účastník

    Paní učitelka pomáhá chlapečkovi ve školce s obouváním botiček.
    Oba tlačili, tahali ale pořád se do těch botiček nemohli dostat.
    A když se jim to konečně povedlo, tak si oba upocení sedli, chlapeček se podívá na botičky a říká: “Paní učitelko my jsme dali botičky obráceně”
    Paní učitelka se podívala a skutečně byly nazuté obráceně.
    Ale i přesto zachovala klid, znovu je sundala a znovu je začala obouvat, tentokrát už tak jak mají být.
    Po obutí se chlapeček koukl na nohy a opět povídá: “To ale nejsou moje botičky”
    Učitelka se kousla do jazyku a místo nadávek které se jí draly na jazyk, s námahou boty sundala a když byly dole, chlapeček povídá:”To jsou botičky mého brášky, maminka říkala že je teď budu nosit já.”
    Učitelka už nevěděla jestli se má smát nebo brečet a znova pomohla botičky obout.
    Když se jí to s velkou námahou povedlo a pomáhala chlapečkovi oblékat kabát, tak se zeptala:
    “Kde máš rukavičky?” a chlapeček odpověděl: “Ty mám schované v botičkách”
    Soudní proces s učitelkou začne příští měsíc.

    #19577
    matylda
    Účastník

    Pamatujete na vtipy s Chuckem Norrisem? Třeba – Když jde bubák spát, každou noc se podívá do skříně, jestli tam není Chuck Norris.

    #19578
    matylda
    Účastník

    Slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. Škoda, že nikdy neplakal.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 313. až 320. (celkem z 375)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.