• Toto téma obsahuje celkem 374 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 361. až 368. (celkem z 375)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21399
    babicka11
    Účastník

    „Člověče, moje stará má po Silvestru něco s očima,” stěžuje si pan Hromádka známému.
    „No copak se jí stalo, kamaráde?”
    „To nevím, ale když jsem přišel na Nový rok ráno domů, říkala, že mě nemůže ani vidět!”

    „Každý rok k nám na Silvestra chodí tchyně, ale letos asi uděláme konečně výjimku!”
    „Jakou?”
    „Pustíme ji dovnitř!”

    #21566
    Rojak
    Účastník

    Čech, Rus a Němec ztroskotají na ostrově kanibalů. Každý z nich dostane od náčelníka kmene dvě skleněné koule a s nimi šanci, jak si zachránit život- totiž pokud za týden předvedou s koulemi něco, co náčelník ještě neviděl, nesežerou je. Po týdnu jde náčelník na kontrolu k Rusovi do chatrče, kde se ve vzduchu vznášejí dvě koule. -“To znám, zabít, sežrat!” rozhodne hlava kmene a jde dál, až dojde k Němcovi. U Němce v chatrči poletují ve vzduchu dvě koule, metají salta a tančí. “Nic moc, to už jsem viděl- zabít, sníst!” rozhodne náčelník a jde do chatrče Čecha. Po chvíli odtud vyleze, kroutí hlavou a říká: “Ne, ne, ne to jsem ještě neviděl, ten debil jednu kouli rozbil a druhou ztratil….”

    #21583
    babicka11
    Účastník

    Nejkratší český vtip: Jedou dva ministři v tramvaji…

    #21584
    babicka11
    Účastník

    Baví se dvě myši a náhle se jedna zeptá té druhé:
    „Hele, slyšela jsem, že prý chodíš s netopýrem. Je to pravda? “
    „S netopýrem? “ zamračí se druhá myš. „ No vidíš a on mi říkal, že je letec.“

    #23031
    babicka11
    Účastník

    Přijmou do firmy nového zaměstnance a vezme si ho do parády mistr:
    “Tak tady máš koště, mladej, a jdi zamést halu.”
    “Ale já jsem inženýr?!”
    “Aha…“, škrabe se mistr na hlavě, “tak já ti to ukážu.”

    #23304
    Rojak
    Účastník

    Leží student informatiky pod stromem a učí se, když vtom uvidí svého spolužáka na kole a udiveně se ptá: „Kdes vzal kolo?“ „Jedna holka na něm přijela, svlékla se a řekla, ať si vezmu, co chci.“ „To jsi udělal dobře, její oblečení by ti asi nebylo.“

    #23323
    babicka11
    Účastník

    Manželka přistihne večer svého manžela v ložnici, jak sedí u nočního stolku a půlí viagru.
    “Ale ty můj broučínku, to si musíš vzít celý prášeček, aby nám to fungovalo víš?”
    “Já vím, ale dneska ti chci dát jen pusu…”

    #23445
    Rojak
    Účastník

    Naivní dívka říká svému tatínkovi: “Tati, jeden kluk ve škole mi říkal něco, co moc nechápu. Říkal totiž, že mám bezva čelní sklo, božský kufr, hodně dobrou karoserii a bezchybné nárazníky.” Tatík při těch slovech zbrunátní a odpoví:”Vyřiď mu, že jsi ještě v záruce, a jestli se opováží otevřít kapotu, aby zkontroloval olej, urvu mu výfuk holýma rukama!”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 361. až 368. (celkem z 375)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.