• Toto téma obsahuje celkem 374 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 375)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11338
    babicka11
    Účastník

    Včera ve 3 hod. v noci u mě zvonil soused.
    Normálně přišel ve 3 hod. v noci a zazvonil! Jsem se tak lekl, že mi málem vypadla vrtačka z ruky.

    #11339
    babicka11
    Účastník

    Na pláži přijde malý chlapec za pánem ve středních letech. „Strýčku, co to tady děláte?“
    Muž přátelsky odpoví: „to samé, co ty chlapče. Opaluji se, plavu, prostě odpočívám.“
    „A strýčku, támhle to drahé auto, jak jste s ním přijel, to je vaše?“
    Cizinec trpělivě přikyvuje: „Ano chlapče, to je moje.“
    V tu chvíli se chlapec otočí a volá: „Mamííí, na co se ho mám ještě zeptat?“

    #11340
    babicka11
    Účastník

    “Tati, proč ses oženil s maminkou?”
    “Vidíš?” obrací se muž k ženě, “ani to dítě to nedokáže pochopit!”

    #11454
    pampaliny
    Účastník

    Jaký je rozdíl meazi Karlovým mostem a Šaraticí ?

    ? ? ?

    Po Karlově mostě jdeš na Malou stranu,
    a po Šaratici jdeš na Velkou stranu.

    #11455
    babicka11
    Účastník

    Jsou tři etapy života:
    1. Mládí
    2. Střední věk
    3. Vypadáte dobře!

    Popeláři odjíždějí a stará Blažková za nimi letí s košem a volá: “snad nejdu pozdě, hoši?”
    A jeden povídá: “ale kdepak, matko, naskočte si…”

    Pánové, víte jaký je rozdíl mezi ženou a internetem? — Ne? No, tak to už jste na tom hodně špatně!

    #11456
    babicka11
    Účastník

    Jdou dva důchodci a jeden se ohlédne za pěknou ženskou. “Viděl jsi ji? Chtěl bys, aby ti bylo zase 20?” A ten druhý odpoví: “no – tos uhád´ pro chvíli zábavy zas chodit až do důchodu do práce!”

    Syn arabského šejka se rozhodl studovat v ČR.
    Po měsíci píše domů: „Čechy jsou krásný, lidé jsou tu příjemní a vůbec – moc se mi tady líbí. Jen se občas trošku stydím, když přijedu do školy svým pozlaceným mercedesem, zaparkuji u školy a potkám některého ze svých profesorů, jak vystupuje z tramvaje. Tak je to docela trapné.“
    Za pár dní mu přijde šek na milion dolarů a krátká zpráva od rodičů:
    „Nedělej nám ostudu a kup si taky tramvaj!!!“

    Přijde vnučka za babičkou a ptá se jí: “babi, co je to milenec?”
    Babička ztuhne, vykřikne: “ježíšmarjá, milenec…”. Jde ke skříni, otevře dveře a vypadne kostra …

    #11459
    lgku990
    Účastník

    Ptá se paní učitelka Aničky : Aničko co nám dáva ovce ? Vlnu paní učitelko . Verunko co nám dáva slepička ? Vajíčka paní učitelko . Pepíčku co nám dává kráva? Domácí úkoly

    #11462
    babicka11
    Účastník

    „Moje žena chce o dovolené zhubnout, tak pořád jezdí na koni.”
    „A jaké má výsledky?”
    „Za týden ztratil kůň deset kilo.”

    „Tohle byla báječná jednohubka, milostpaní, ostrá jako meč,” chválí host novoročního rána paní domu.
    „Bohužel, pane, to byla drátěnka na nádobí!”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 375)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.