• Toto téma obsahuje celkem 374 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 137. až 144. (celkem z 375)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17100
    matylda
    Účastník

    Zákaznice: „Chtěla bych koupit mému muži pěknou kravatu, která by zvýraznila jeho oči.” Prodavačka: „Každá kravata zvýrazní muži oči, jen je třeba ji dobře utáhnout!”

    #17101
    matylda
    Účastník

    Zákazník v knihkupectví: „Chtěl bych něco ze současnosti, napsané přesně a stručně, bez zbytečných detailů a osob, ale něco, co dovoluje pracovat fantazii.” „Chápu, o co vám jde,” ujišťuje zákazníka prodavačka, „kupte si jízdní řád.”

    #17102
    Rojak
    Účastník

    Do taxíku nastoupí zcela nahá dívka a jakoby nic oznámí, kam chce odvézt. Řidič se cestou neustále ohlíží. „Neviděl jste nikdy nahou ženskou?” zlobí se dívka. „Ale jo. Jen mě zajímá, odkud při placení vytáhnete peněženku…” poznamená taxíkář.

    #17128
    Rojak
    Účastník

    Manželský pár se vydá do města na vánoční nákupy. Manželka se trochu zakoukala v butiku s hadříky a najednou zjistí, že manžel není s ní a že ho ani nikde nevidí. Tak vytáhne mobil, zavolá, mobil zvoní a zvoní, konečně manžel: „Haló?“ „No prosím tě, kde si, už jsem se bála, že se ti něco stalo, kde jseš?“ „Ale co by se mi asi tak mohlo stát. Hele pamatuješ se na ten zlatnickej krám, jak se ti tam před pěti lety líbil ten diamantovej náhrdelník a nemohli jsme si ho dovolit, a já ti slíbil že jednou bude tvůj? “ Ženě se stáhne hrdlo, hrknou slzy do očí: „No samozřejmě si ten obchod pamatuju.“ „Nooo, tak já sedím v hospodě naproti!”

    #17129
    matylda
    Účastník

    Navštíví dcera svou matku v domově důchodců.
    Tak jak se máš mami?
    Ale, jo dobrý. Mám nového přítele.
    Máš nového přítele? Prosím Tě a koho?
    No, toho ošetřovatele, co právě běžel okolo….
    Ale mamí , ten je nějakej mladej, kolik mu je?
    Dvacet sedm.
    Ale mamí, to je dost velký rozdíl!
    To mi nevadí, hlavně, že se o mně dobře stará a udělá mi všechno, co chci.
    A neříkej, že s ním máš taky sex?
    No jistěže mám 2x, 3x do týdne.
    Ale mamí, po tolika sexu se může i umřít!
    No tak umře, no. Najdu si jinýho.

    #17132
    babicka11
    Účastník

    Nejsem stará. Vstala jsem, protáhla jsem se, zahýbala koleny, otočila krkem vpravo – vlevo. Přitom jsem slyšela stejný zvuk. Křuuuup. Proto nejsem stará, ale křupavá! 🙂

    #17133
    babicka11
    Účastník

    Svět ztrácí génia, Einstein zemřel, Mozart zemřel a mně je taky nějak blbě 🙁 ….

    #17134
    babicka11
    Účastník

    Plavky mě upozornily na to, že bych měla zhubnout. Potom jsem ale oblékla plavky a ty mě zas uklidnily :-).

    Krásné motto a tak pamatujte:
    žena nikdy nepřibírá, ona jen zvětšuje prostor pro mužovu lásku ….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 137. až 144. (celkem z 375)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.