Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Sny a snář

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 396)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11336
    babicka11
    Účastník

    já hledám snář na netu … :-),jinak mám doma takovou malou knížečku, ale tam většinou nic nenajdu …

    #11354
    babicka11
    Účastník

    Dnes byly bohaté sny asi tři různé dohromady – viděla jsem kolegyni jet na kole, zaparkovala kolo u silnice a šla nakoupit do Masny, vrátila se s plnou taškou, pak mě viděla a šla ke mně, šly jsme pak spolu k nám, parkem, kde byly na stromě samé malé hruštičky, na rohu stála třešeň, kdo šel okolo, tak si utrhl, už bylo po sezóně, bylo jich tam je pár, ale jakmile jsme si utrhly my, najednou jich tam bylo plno, krásné, červené, sladké, natrhaly jsme si plný sáček a pak jsme šly k nám, že si uvaříme knedlíky, no jo, ale muž byl doma a ten její spal na lavici, trochu se “upravili” – koukali na hokej. Pak jsem se viděla v práci, u kolegyně na stole půlmetrový stoh papírů a já to “třídila”, nacházela jsem samé nesrovnalosti – prostě mišmaš 🙂
    Spolupracovník – novinka, přínos; Bicykl – tvé úsilí přináší úspěch; Silnice – dobré vyhlídky do vzdálené budoucnosti; Hruška – dobrá budoucnost a milá překvapení; Třešně – cit a láska; Knedlík – máš pohodový život; Manžel – podpora, pochopení; Muž – rozptýlení, dárek; Práce – všeho s mírou; Stoh – máš skromné nároky; Nepořádek – všeho co nepotřebuješ se zbav

    #11398
    babicka11
    Účastník

    Dnes si pamatuji jen to, že jsem hrála a zpívala v kapele :-).
    Kapela – věrní přátelé v blízké budoucnosti
    Účinkovat – nové poznatky
    Hrát – veselá společnost
    Zpívat – budeš mít kolem sebe veselé lidi

    #11418
    bobalka
    Účastník

    Já měla dneska úplně divný sen, byla jsem v domě u strejdy, byli tam všichni moji milovaní, i ti, kteří už nejsou s námi, a já našla v koupelně na zemi umělé prso :o. Chodila jsem po domě a ptala se, kdo ho ztratil. Divné bylo to, že všichni, co už nežijí seděli u stolu v místnosti a v druhé seděl žijící strýc sám s nynější partnerkou. Já chodila mezi nimi a ptala jsem se proč nejdou k jednomu stolu. Strejda byl hodně smutný. Probudila jsem se úplně vylekaná.

    #11419
    bobalka
    Účastník

    Tak babičko11 a teď raď. 😀 😀 😀

    #11420
    babicka11
    Účastník

    bobalko – našla jsem toto, snad si z toho něco vyberete ….
    Nalézt – nic není zadarmo, vše si musíš zasloužit
    Prsa – příjemné překvapení
    Koupelna – zbav se negativních myšlenek
    Strýc – najdeš spřízněnou duši
    Smutek – máš zbytečné starosti
    Přítelkyně – příjemně strávené chvíle
    Nebožtík – nečekaná událost
    Světnice – dobrá společnost

    #11424
    bobalka
    Účastník

    Díky babicko11 to nevypadá až tak špatně. 😀

    #11458
    babicka11
    Účastník

    Cestovala jsem autobusem, předtím jsem si dala zmrzlinu – fialovou, měla jsem i fialovou pusu a pak mi někdo ještě koupil růžovou….
    Autobus – výstraha, dlouhá cesta, velká společnost
    Zmrzlina – příjemné zážitky tě uspokojí
    Fialová – duchovní očista
    Růžová – zrodí se láska
    Ústa – předzvěst milostných dobrodružství
    no, to se mám na co těšit 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 396)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.