Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Sny a snář

  • Toto téma obsahuje celkem 395 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 265. až 272. (celkem z 396)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18195
    matylda
    Účastník

    Určitě by mi v tom případě pomohly kamarádky. tedy pokud se neztratím já sama 🙂

    #18212
    babicka11
    Účastník

    Já se jednou ztratila v Německu, ale nevadilo to. Řeč jsem uměla, tak se celkem nic nedělo a na stanoviště jsem přišla včas.

    #18254
    Rojak
    Účastník

    Mně se ne a ne něco zdát. A nebo si na to ráno nevzpomenu. Na co si ale vzpomínám, tak na to, že když jsem byl děcko, zdával se mi sen, že mě honí vlci. A jak jsem se probudil, byl jsem zpocený až za ušima a měl jsem horečku.

    #18263
    babicka11
    Účastník

    Vlk – omezení, nejistota, které překonáš jen s chladnou hlavou
    Pronásledování – máš zbytečné obavy
    Honička – nenervuj se zbytečně

    #18276
    matylda
    Účastník

    Babičko, něco se mi zdálo. Hned ráno jsem si řekla, že vám to sem napíšu. A teď si ne a ne vzpomenout, co to vlastně bylo 🙁

    #18284
    babicka11
    Účastník

    to je úplně normální, cestou do kuchyně si to pamatuji a cestou zpět už nevím nic :-)…. když se v noci vzbudím a něco se mi zdálo, tak si to napíšu na papírek :-), hihi

    #18300
    babicka11
    Účastník

    Pamatuji si jen to, že jsem mlela kafe a pak ho pila s mlékem …a pak už nevím nic :-).
    Káva – povzbuzení a nové zážitky
    Mlýnek – neškodné pomluvy
    Mléko – budeš mít radost i z obyčejných věcí
    Pít – zisk, pohoda

    #18319
    Rojak
    Účastník

    To mi ale řekněte proč se mi tento sen zdával vždy, když jsem byl nemocný, jinak nikdy.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 265. až 272. (celkem z 396)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.