Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Pokec o všem

  • Toto téma obsahuje celkem 308 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel veruska a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 89. až 96. (celkem z 309)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17059
    Rojak
    Účastník

    Tomu se říká léčba šokem.

    #17061
    babicka11
    Účastník

    rojak – ano, opravdu se dokáži dotknout oběma rukama celou plochou podlahy, když se ohnu. A navíc – jak bych to napsala…. – když někdo stojí za mnou a dá mi ruce – paže – (od ramen k loktům) k sobě. Teď už mi chybí asi 10 cm, ale dřív úplně v pohodě jsem dala ruce k sobě, že se prostě dotkly – tedy někdo mi ty ruce jako přidržuje … 🙂

    #17069
    bobalka
    Účastník

    Mě to také nedělá problém, ohnout se a položit ruce na zem, úplně v pohodě, ale mě dělá spíš problém vydržet stát a chodit vzpřímeně, to mě ty záda až pálí.

    #17070
    babicka11
    Účastník

    bobalko – já to mám ale ztížené :-), “vadí” mi břicho a poprsí, hhi

    #17105
    Rojak
    Účastník

    A co takhle provaz, umíte?

    #17109
    babicka11
    Účastník

    rojak – to jsem radši nezkoušela, abych nebyla “ve dví” – ale uměla jsem hvězdu i stojku, i když tu jenom s nohama opřenýma o zeď :-).

    #17114
    veruska
    Účastník

    Provaz jsem nikdy neudělala, akorát tak stoj o hlavě a krásnou svíčku.

    #17120
    bobalka
    Účastník

    Provaz jsem nikdy neuměla, možná to bylo tím, že jsem měla problémy s kyčlemi už od mala. Most, přemet, stoj na hlavě, stojku, hvězdu to jsem zvládla ještě před pár lety, teď už asi ne, raději to nezkouším, záda jsou zrádné a já vím jak bolí seknutý nerv.
    Babicko11 o tom, co mi vadí bych mohla vyprávět, kupodivu i přez břicho se dolů ohnu docela v pohodě.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 89. až 96. (celkem z 309)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.