Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 54 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 55)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7847
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    matylda-teprv teď jsem se tady dostala a přečetla jsem si to…..to mě mrzí, že úlovek hřibů byl neúspěšný-ale zasmála jsem se tý přesile…:))
    mi dneska dělá radost, že od rána peču….vnučka měla svátek, tak dneska odpoledne budeme slavit…

    #7848
    Petulavpk
    Účastník

    Tak já mám rozhodně radost, že tu všichni tak hezky jsme pospolu. Sice jsem se nezapojila do diskuze, ale to jen proto že jsem tu tentokrát moc nebyla. Je dost práce kolem domu a před zimou se to musí všechno stihnout. Mezitím domácnost a práce – no však to určitě znáte 😀

    #7856
    babicka11
    Účastník

    Včera se nám zaběhlo kotě a dnes v poledne se konečně ukázalo, tak mám radost …

    #7885
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, že přijedou holky, tak když teplo vydrží, budou se cáchat v bazénu, voda je příjemná 25° a díky ohřívacímu panelu bude ještě teplejší 🙂 a zřejmě si ještě ugrilujeme “buřty”, tak to bude fajn…

    #7907
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Jé jsem tady to mám radost.

    #7933
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, že je ještě v půlce září na koupání v bazénu ….

    #7960
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Po týdnu horka mám radost, že jsem přežila a má se snad ochladit… neberte to vy, co máte teplo rádi špatně, ale v práci máme tak o 10stupňů víc než je venku( a u pece ještě víc) a docela fofr, tak se člověk koupe ve vlastním potu-nadávají i ti mladí co teplo můžou..

    #7963
    radek
    Správce

    mě by jen zajímalo, kdy se tak pěkně rozepíšete na novém diskuzním foru -:) za body

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 55)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.