Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 54 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 55)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7684
    matylda
    Účastník

    Dnes jsem přišla hladová a zmrzlá domů a ve schránce jsem měla dopis – Přeplatek na plynu přes dva tisíce :-)není to moc, ale už loni jsem si zálohu snižovala, takže letos jsem tak velký nečekala. 🙂 Co dnes potěšilo vás?

    #7688
    babicka11
    Účastník

    Mě potěšilo, že se tu dnes ukázala starší vnučka Nikolka a bude tu až do večera, dneska jsme ji nečekali, tak je to fajn.
    Jinak mě “těší” a to velice ….. 2x měsíčně od jedné firmy dostávám dopis, že jsem vyhrála 300 tisíc a nebo taky dokonce 1,5 milionu …. jo, kdyby to byla pravda, tak jsem už nejbohatší v kraji … přesto, že vidí, že nereaguji, pořád posílají a posílají …..

    #7689
    matylda
    Účastník

    Jo, tak to vás berou docela na hůl. Já jednou dostala SMS, že jsem vyhrála v loterii Microsoftu asi 90 000 liber. To je, co? Ale pak jsem si řekla, že být bohatá je docela nuda a taky, nedokázala jsem si představit, jak si ten život užívám s několika bodygardy v zádech. Tak jsem jim radši ani neodpověděla. 🙂

    #7691
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Mi dělá radost každý den, kdy mě nic nebolí…ale to si řeknu, že aspoň žiju..:) Dneska mi udělala velkou radost vnučka – vrátili jsme se po týdnu z dovolené, ráno volala, jestli může k nám a povídala, jak je ráda,že už jsem doma, že se jí stýskalo…a to jsem si myslela,že už je velká slečna( bude jí 13), že jí spíš záleží na kamarádkách a ne bábě…tak tím mi opravdu radost udělala..

    #7692
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Dneska mi udělalo radost(jako každý den), že jsem se probudila do dalšího krásného dne.

    #7696
    babicka11
    Účastník

    Před chvílí přes Skype se ozvala dcera s vnučkou z Chorvatska, mají nádherné ubytování, k moři 3 minuty …

    #7697
    matylda
    Účastník

    Tak dnes asi zavedu rubriku – Co mne dnes naštvalo. Zrovna jsem nechala do auta koupit prý potřebné náhradní díly za 6 500 a nejede a nejede. Co teď? Jdu se podívat, jestli jsou tam nějaké nové vtipy 🙁

    #7701
    babicka11
    Účastník

    matylda – a co takhle je nechat namontovat??? 🙂 (já vím, blbej fór…hihi)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 55)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.