Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 54 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 55)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7703
    matylda
    Účastník

    babička – už to namontovali a jedete to. Uf, chvíli jsem myslela, že už napořád budu chodit pěšky. Ne a ne to chytnout – ten motor. Takže vlastně mi dnes přece je něco udělalo radost – jezdím 🙂

    #7709
    babicka11
    Účastník

    matylda – tak hurááá, taky jezdím 🙂

    #7726
    radek
    Správce

    že, jsem se probudil 😀

    #7735
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    tak zatím to, že je krásný den, mám volno, díky nápadu babičky11 mám vyřešeno, co uvařím, mám víc času na Upozorňujeme..:)) , i tak je toho dost, ale den je ještě dlouhý-určitě to není všechno….:))

    #7738
    matylda
    Účastník

    Byla jsem na houbách. Sousedka mne varovala, prý nerostou. Mám plný košík, hlavně kozáci, podhřiby, a taky dva praváky! Krásné, zdravé, veliké. 🙂

    #7757
    babicka11
    Účastník

    matylda – tak tiše závidím… :-), tady houby vůbec nejsou …. ale smaženici mohu udělat třeba zítra k večeři, mám je totiž v mrazáku 🙂
    jinak jsem měla radost, že předpověď počasí vyšla a bylo krásně, i na koupání ….

    #7759
    coolnet
    Účastník

    vzdy me potesi,ze v den volna nemusim natacet budika 😀

    co me nastve? …kdyz se pak automaticky vzbudim ve 4 hod. 🙁

    #7761
    matylda
    Účastník

    A dnes je zase krásně a jsem ráda, že je dnes. Protože včera jsem měla nějakou “depku”, prostě mi bylo smutno. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 9. až 16. (celkem z 55)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.