Hlavní stránka Fóra Od uživatelů Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 54 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 55)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7763
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Zítra nemusím do práce i když jsem původně měla,…. dostala jsem od syna krásnou falešnou svíčkovou, teď to sice u nás vypadá jako v závodní kuchyni, ale budu mít navařeno na víkend…. zítra jedeme s manželem a vnučkou na výlet….a vůbec-je krásný den…:))

    #7783
    babicka11
    Účastník

    Dnes nemusím stát u plotny, dělám jen tu kaši a to je hned …:-) zas bude vedro, tak to uvítám…

    #7793
    matylda
    Účastník

    A mně je dobře , že mi je dobře. Ahoj všichni, přeji vám hezký den 🙂

    #7812
    matylda
    Účastník

    Dnes mne potěšilo, že jsem konečně dostala na RHB procedury. Taky mne potěšilo, že jsem měla tolik rozumu a jela tam vlakem (ne autem) – tak se mi pak točila hlava, že bych nemusela dojet zpět bezpečně. A ještě mne potěšilo, že začalo pršet až půl hodiny po té, co jsem za sebou doma zamkla. Co vy? Jaký jste měli den? 🙂

    #7813
    babicka11
    Účastník

    Dnes celkem pohodový den, nic výjimečného, jen mi nepřišlo předplacené Překvapení, které chodí pravidelně každé pondělí …třeba se vám to také stalo …

    #7814
    matylda
    Účastník

    Babička – já jsem překvapená každý týden, že je zase pondělí 🙂

    #7815
    babicka11
    Účastník

    matylda – no, já zas vůbec nestárnu, haha … otáčím kalendář snad pravidelně pozdě – třeba taky až ve středu 🙂

    #7816
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsme vyrazili na výlet ….. chtěli jsme koupit vnitřní fólii do bazénu, ale na Mělníku a v Praze byla vyprodaná, tak jsme jeli do České Lípy … muž šel koupit fólii, já s vnučkou jsme obešly obchody kolem, utratili asi tisícovku a jeli zpět, mám radost, že je fólie doma a že jsme dorazili bez úhony 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 55)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.