Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11351
    babicka11
    Účastník

    Dnes přijela dcera s rodinkou, dostala jsem krásné červené gerbery ke dni matek a čtyři pokojové květiny k tomu. 🙂

    #11352
    matylda
    Účastník

    A mně zase, že jsem konečně srovnala dřevo pod střechu 🙂 Nezmoklo ani ono ani já a dokonce i záda jsou docela v poho 🙂

    #11395
    babicka11
    Účastník

    Dnes mi udělaly radost květiny od syna k svátku matek. Jsou 4 venkovní a dvě na skalku. 🙂

    #11397
    bobalka
    Účastník

    Mě dneska udělalo radost, že ani jeden syn nezapoměl na svátek matek. Jeden přišel s kytičkou, druhý volal před šichtou, že se staví zítra, že se omlouvá a ten třetí volal z Anglie, moc mě to potěšilo.

    #11440
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem měla radost, že bylo celý den krásně, dopoledne se mi podařilo vyžehlit všechno prádlo a že nemám žádné resty :-). Holky se tu objevily dnes obě dvě, zagrilovali jsme a byla pohoda :-).

    #11452
    babicka11
    Účastník

    Dnes mám radost z oslavy narozenin Terezky. Jak jí zářily oči z dárků, jak za všechno pěkně poděkovala. Nejvíc upoutala vláčkodráha, která se dá složit na čtyři způsoby, tak chtěla pochopitelně všechny vyzkoušet.

    #11463
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, že jsem se probudila do slunečného dne a na teploměru je už teď 20°C :-).

    #11474
    babicka11
    Účastník

    Dnes mám radost docela velkou, mám hotový dort s marcipánem na Den dětí…..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 41. až 48. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.