Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11155
    lgku990
    Účastník

    Dnes jsme šli z práce zajezdit si na autodráhu, aspoň jsme se na chvíli vrátili do dětských let, byla to paráda, taková sranda, už dlouho nebyla.

    #11156
    babicka11
    Účastník

    matyldo – žádné chmury v tváři a úsměv ať zase září – (pokus o rým :-)),
    rýmy se zbavíte snad do týdne, na bolest hlavy pomůže Valetol nebo Paralen. Přeji brzké uzdravení, ať zase můžete napsat nějakou novou pohádku, nebo příběh. S bolestí hlavy to ani nepůjde…..

    #11160
    matylda
    Účastník

    Lidičky, opravdu jsem byla hodně zdrchaná – a stačí , aby někdo napsal pár písmenek 🙂 Trochu blíže jsem to popsala na blogu 🙂 Pomohli jste mi 🙂 Díky
    Takže co mi dnes udělalo radost? Že jsem jen tak křikla do éteru – a slyšeli mne lidé 🙂

    #11168
    babicka11
    Účastník

    Jsem docela znavená, ale šťastná! Od včerejška doteď tu byla Terezka, a to není čas na nějaký splín, ta dodá energie čtyřem lidem najednou….vyhráli jsme si všichni dosyta. Líbí se mi, že není naštvaná, nebo uražená, když třeba ve hře nevyhraje, naopak chce hrát znova. Je to pořád takový smíšek v pohodě.

    #11179
    babka
    Účastník

    Dneska mi udělal radost úkol v kalendáři. A abych nezapomněla – i adminovy body za úkoly v dubnu. Díky.

    #11207
    Radost
    Účastník

    Dnes jsem měla velkou radost z dlouhé jarní procházky kolem řeky Bečvy. Rozkvetlé stromy a mraky zlatých pampelišek.Nádhera!

    #11214
    babicka11
    Účastník

    jsem ráda, že už je trochu lepší počasí, možná, že i chvíli posedíme venku ….

    #11253
    babicka11
    Účastník

    Dnes mi udělal radost pořad Tvoje tvář má známý hlas – Peroutka je prostě jedinečný talent …., ukázal to nejen dnes 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 33. až 40. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.