Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

 • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 2 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 455)
 • Autor
  Příspěvky
 • #10076
  babicka11
  Účastník

  Dnes jsem koupila manželovi k svátku velkou “LP” desku K. Gotta – ale čokoládovou. Vypadá jako pravá vinylová deska :-). Obal je také pěkný.

  #10092
  babicka11
  Účastník

  Dnes mám radost, za chvíli přijede Terezka a bude tu do zítra, už si to včera večer u mě zamluvila :-), škoda, že Nikolka tu spát nechce, ale na druhou stranu se jí nedivím, má totiž novou postel 🙂 :-)….

  #10163
  bobalka
  Účastník

  Že dneska konečně vykouklo sluníčko, že přišla na návštevu vnučka jen tak,pokecat a ne na hlídání, že dnešní den byl celkově pohodový a klidný.

  #10180
  veruska
  Účastník

  Dnes mi přišla objednaná houpačka na zahradu a mám z ní ohromnou radost. Líbí se mi moc potahy na sedacích polštářích. Dnes jsme to nestihli, ale zítra ji složíme a budeme čekat na pěkné počasí, abychom ji mohli dát ven a pěkně se na ni pohoupat i pospinkat.
  Je to houpačka pro tři lidi.

  #10183
  babicka11
  Účastník

  jjo, houpačka je bezvadná věc, taky ji máme. Na zimu ji ukládáme na půdu, tedy jen tu houpací část a taky stříšku, aby v zimě netrpěla. Když byly holky malé, tak na ní i usínaly. Já seděla vedle a houpala se :-). Vloni na ní usnul i muž. Přinesl si velký polštář a za chvíli chrněl :-).

  #10190
  babicka11
  Účastník

  Dnes přijede Nikolka a budeme se spolu učit angličtinu. Na to se těším, aspoň si “opráším” slovíčka. Sice ji to moc nebaví, ale budu se snažit to podat tak, aby se jí to líbilo. Budeme u toho malovat, tak doufám, že ji to chytne :-). Když už začala a rodiče to stálo dva tisíce, tak ať to k něčemu je.

  #10226
  Anonymní uživatel
  Neaktivní

  že jsem se ráno obudila a začalo svítit sluníčko, které tolik po zimě potřebujeme.

  #10320
  babicka11
  Účastník

  Tak dnes tu byly obě holky, Terezce už bylo líp a Nikolka měla taky rýmu .., hodně se tu vydováděly a my měli o radost postaráno.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 455)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.