Pro uživatele

Každý zde vidí co hledá

Nové komentáře

Markéta
O co se jedná přesně
Rojak
Kdysi jsem renovoval starší Š100 a dával jsem ho i...
Rojak
Děkuji, ale mně stačí jízda na kole. U nás ve...
lgku990
Jó, taková autolakovna je dobrá věc, ale není to bohužel...

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky

Rubriky

Nové články

Štítky

Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

Zvolené téma obsahuje celkem 451 odpovědí. Do diskuze (17 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Rojak a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte 8 příspěvků - 17 z 24 (z 452 celkově)
  • Autor

veruska
    Účastník

Dnes jsme hlídali naši vnučku. V poledne jsem jí dala spát ven do kočárku a ona spinkala na tom čerstvém vzduchu pomalu dvě hodiny. Pak se probudila a byla jako sluníčko. Dělá nám radost!

babicka11
    Účastník

Dnes tu bylo opravdu veselo, všichni přijeli, proběhl oběd a pak hurá na pouť. Stánků tam moc nebylo, ale hodně atrakcí.

Plazmic
    Účastník

Hezky to čokoládové lp od Káji to je bomba to také vyráběj a kde to prodávají a to se dá běžně sehnat??? Jinak dnes mi udělala radost snídaně:))).

babicka11
    Účastník

Čokoládové LP od Gotta měli a možná ještě mají tady u nás v pekárně, měli dva druhy – tmavý a barevný obal. Jinde jsem to neviděla. Muž bude mít radost. Klidně bych koupila a poslala – ale – bojím se, že by čokoláda nevydržela transport…:-(.
    Jinak mám radost z koledníků a holky mi taky přivezly nabarvená vajíčka a čokoládové bonbóny.

babicka11
    Účastník

dnes mám radost :-), dostala jsem opět dopis, že jsem vyhrála milion, haha….

Barny
    Účastník

Dnes mi udělalo radost.že nenapadl sníh.

babicka11
    Účastník

Dnes mám radost, že mě nic nebolí :-), mám v plánu udělat dost věcí …

veruska
    Účastník

Tak dnes mi přišel balíček od Avon. Z každého balíčku mám ohromnou radost. Škoda, že ho musím platit sama, když si to sama objednám.

Prohlížíte 8 příspěvků - 17 z 24 (z 452 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.