Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10770
    veruska
    Účastník

    Dnes jsme hlídali naši vnučku. V poledne jsem jí dala spát ven do kočárku a ona spinkala na tom čerstvém vzduchu pomalu dvě hodiny. Pak se probudila a byla jako sluníčko. Dělá nám radost!

    #10883
    babicka11
    Účastník

    Dnes tu bylo opravdu veselo, všichni přijeli, proběhl oběd a pak hurá na pouť. Stánků tam moc nebylo, ale hodně atrakcí.

    #10889
    Plazmic
    Účastník

    Hezky to čokoládové lp od Káji to je bomba to také vyráběj a kde to prodávají a to se dá běžně sehnat??? Jinak dnes mi udělala radost snídaně:))).

    #10932
    babicka11
    Účastník

    Čokoládové LP od Gotta měli a možná ještě mají tady u nás v pekárně, měli dva druhy – tmavý a barevný obal. Jinde jsem to neviděla. Muž bude mít radost. Klidně bych koupila a poslala – ale – bojím se, že by čokoláda nevydržela transport…:-(.
    Jinak mám radost z koledníků a holky mi taky přivezly nabarvená vajíčka a čokoládové bonbóny.

    #10956
    babicka11
    Účastník

    dnes mám radost :-), dostala jsem opět dopis, že jsem vyhrála milion, haha….

    #10968
    Barny
    Účastník

    Dnes mi udělalo radost.že nenapadl sníh.

    #10970
    babicka11
    Účastník

    Dnes mám radost, že mě nic nebolí :-), mám v plánu udělat dost věcí …

    #11022
    veruska
    Účastník

    Tak dnes mi přišel balíček od Avon. Z každého balíčku mám ohromnou radost. Škoda, že ho musím platit sama, když si to sama objednám.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.