Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 241. až 248. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16978
    babicka11
    Účastník

    Dnes byla radost hlídat Terezku, měla tu sebou šaty princezny Elzy, tak se tu tak nakrucovala, tancovala a zpívala, až to bylo komické ….

    #17067
    bobalka
    Účastník

    Dnes jsem měla radost, že jsem zvládla to plicní vyšetření ve Frýdku. Nemám ráda, když někam jedu a vůbec nevím, kde to je, naštěstí cestu do Frýdku znám a ve městě jsem to našla docela snadno. Výsledky u doktorky taky vcelku dobré, tak jsem se radovala.

    #17071
    babicka11
    Účastník

    tak sláva, bobalko, aspoň, že tak … kolena přejdou 🙂

    #17072
    babicka11
    Účastník

    Dnes tu máme Nikolku na hlídání, chtěla jsem s ní kreslit, číst, psát, počítat, ale zatím nechce. Jen v televizi sledovat “Déčko”, a kreslené pohádky…

    #17091
    babicka11
    Účastník

    Dnes je pátek a holky jsou zvyklé tu u nás spát. Tak odpoledne je rodiče přivezou a bude tady eldorádo 🙂 …. to abych se šla na chvíli natáhnout a nabrat sílu, než mě zas “odrovnají” :-)…..

    #17095
    bobalka
    Účastník

    Já jsem naposledy, co tu byla všechna vnoučata pro ně vymyslela tvořivý kroužek a tak si vyráběli z vlny velikonoční zajíce, docela se jim povedli. A navíc jsme si užili všichni plno legrace a ze zajíců měli radost.

    #17096
    Barny
    Účastník

    Udělalo mi radost,že svítí sluníčko a slibuje -Jaro už opravdu bude.

    #17099
    matylda
    Účastník

    Barny, souhlasím 🙂 Sluníčko za oknem a vylepšená předpověď meteorologů, co se týká počasí na Velikonoce

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 241. až 248. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.