Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 233. až 240. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16657
    Rojak
    Účastník

    Dnes mi udělalo radost, že jsem šel do práce. Po dlouhé době jsme kvůli honění zakázek museli do práce. To zase prosím zbytek soboty. Ale aspoň bude nějaká ta kačka navíc.

    #16673
    veruska
    Účastník

    Mám radost, že jsme měli dnes doma 3 návštěvy. Jak nechodím do práce, tak ta společnost chybí.

    #16751
    babicka11
    Účastník

    Dnes mám radost, byla jsem na preventivce na očním a mám to v pořádku. Přečetla jsem tam všechno, oční pozadí OK, ještě se doktorka divila, že jsem na očním poprvé v životě. 🙂

    #16779
    bobalka
    Účastník

    Dnešní den mě potěšilo, že jsem zvládla naplánované 3 vyšetření u lékařů. No jo, někdo dělá turistický výlet po hradech a zámcích, no a já po různých doktorech. Hrůza byla, že jsem vlezla do nemocničního areálu před půl devátou a opouštěla jsem ho v jednu hodinu odpoledne. Ale mám to, zase bude chvíli klid.

    #16780
    babicka11
    Účastník

    Zase to máte bobalko, všechno najednou …., já chodím ke čtyřem doktorům a pokaždé v jinou dobu, jak dny, tak hodiny …. teď navíc ještě oční a neurologie … děsný, jak si mě ti doktoři “podávají” 🙁 …

    #16828
    bobalka
    Účastník

    Mám babicko11, ono toho je víc a víc, teď už mě jen do konce měsíce čeká magnetická rezonance srdce v Třinci a plicní vyšetření spiro ve Frýdku. A to mě chtějí ještě zavřít do nemocnice na radiojodové injekce k vůli štítné žláze. To jsem odmítla. Někdy mám pocit, že si ty diagnozy prostě vymýšlí. Mě je celkem v pohodě a doktoři šílí a honí mě od čerta k dáblu. Nebaví mě to, ale zase nechci, aby mi pořád psali do papírů, pacientka odmítá vyšetření.

    #16840
    veruska
    Účastník

    Já mám radost i z toho, že mi venku uschlo prádlo. Ale je trochu vlhké, tak ho chvíli musím dosušit doma na radiátoru.

    #16977
    bobalka
    Účastník

    Mám radost dneska od rána. Můj tatina se vrátil z lázní, hlídala jsem všechny tři vnoučata, tak bylo veselo, Užili jsme si spoustu legrace, upekli jsme buchtu a celé odpoledne jsme si povídali. Taky dneska Martince dovezli novou postel. Tak měla obrovskou radost a já s ní. Prostě dneska super den.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 233. až 240. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.