Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 201. až 208. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15326
    babicka11
    Účastník

    Oslavy mám ráda a taky jsem ráda, když to všechno skončí a je zas v normále :-).

    #15372
    veruska
    Účastník

    Dnes mi udělalo radost, že bylo celkem teplo, tak jsem vyvětrala celý barák a pak bylo všechno krásně navoněné, jako na jaře.

    #15581
    bobalka
    Účastník

    Mě udělalo radost, že jsem opět zvládla cestu na Katowické letiště a to o půl čtvrté ráno, tu noc jsem vůbec nespala, na otočku jsem vezla syna s kamarádem. Vraceli se do Anglie. \Je to zhruba 300 km, a já měla radost, že jsem to odřídila bez problémů, ještě jsem ráno stihla vypravit vnučku do školy a uvařit oběd. Pak přišli vnoučata ze školy a do půl deváté jsem si s nimi hrála. Večer jsem doslova odpadla už v jedenáct do postele.

    #15584
    babicka11
    Účastník

    Tak to Vám fandím, bobalko, to jste dobrá! My nebyli nikde, hlídali jsme od včera Terezku, je nemocná, a odpoledne tu byli ještě s Nikolkou, když jeli ze zoo.

    #15623
    babicka11
    Účastník

    Terezce se kašel nelepšil, tak byla dnes u doktorky, dostala antibiotika. Budeme v týdnu dva dny hlídat, tak na to se těším. Je to takový malý rozumbrada a někdy ty hlášky a otázky si snad budu psát.

    #15626
    babicka11
    Účastník

    Dnes mám radost, a děkuji adminovi – přišel mi balíček za zdejší poukazy – to zas budou holky koukat! A nejen ony … :-).

    #15671
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, přijela Nikolka a přivezla nám zabíjačku – to bude jitrnička k večeři :-).

    #15827
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem si udělala radost – byli jsme nakoupit v Kauflandu a za věrnostní body jsem si vybrala pěknou koženou peněženku se slevou skoro 1500 Kč.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 201. až 208. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.