Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 193. až 200. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15139
    babicka11
    Účastník

    Já mám radost, že mám vygruntovanou pořádně i kuchyň, přijela dcera a hodně mi pomohla. Vytřela linku zevnitř, dala čisté “papíry”, já umyla pořádně troubu i celá kamna, jsou jako nová, teď ještě vyzdobit.

    #15191
    bobalka
    Účastník

    Taky se dnes raduji, po hodně dlouhé době se mi sešla doma celá rodinka, včetně vnoučat. Syn přijel z Anglie na Vánoce a ještě hlídám všechny tři. Takže večer, když si pro ně přišli, měla jsem je tam všechny, moje 3 kluky, manžela i vnoučata. To srdíčko hned pookřeje. 😀

    #15194
    babicka11
    Účastník

    Holky přijedou pomáhat dědovi ustrojit stromeček, tak tu bude zase veselo :-). Ale až v sobotu.

    #15210
    babicka11
    Účastník

    Nakonec se holky nemohly dočkat, tak ustrojily stromeček už dneska.

    #15218
    babicka11
    Účastník

    Dnes byla radost dívat se na holky, jak si hrají na školu. Nestačila jsem se divit.Terezka už zná všechna písmenka, co už umí Nikolka ze školy. Tak se předváděly, která je má lépe napsané. Terezka tedy jen tiskací, Nikolka i psací. Píše docela hezky.

    #15228
    babicka11
    Účastník

    Byla dnes radost veliká, holky rozbalovaly dárky, trhaly nedočkavě papíry, našly pod stromečkem to, co chtěly a ještě něco navíc. Takže velká spokojenost :-).

    #15277
    Radost
    Účastník

    Dnes ráno jsem měla velkou radost, že všude bylo bílo a moje vnučky konečně mohly vyzkoušet boby od Ježíška.

    #15288
    babicka11
    Účastník

    U nás jsou boby na půdě a myslím, že tam ještě zůstanou. Tady ani vločka. Je teplo….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 193. až 200. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.