Rozvoz květin, poslední záchrana pro zapomětlivé.

V  jednom z článků jsem již napsal o možnosti rozvozu květin a nyní mohu poradit a doporučit kvalitní a na vše připravené květinářství pro obyvatele Brna a Brna venkov.

rozvoz květinKaždý z nás občas řeší narozeniny, oslavy výročí, nebo třeba svatbu v rodině. Pokud je to žena, umí si poradit. Zajde do květinářství, vybere si květiny a nechá si udělat pěknou kytici. Krásná vázaná kytice je hned připravena a může se jít slavit.

U nás mužů jsou v podstatě dvě řešení. Můžeme koupit kytku na benzince, obchodě, nebo v ideálním případě v květinářství. Rychlé a spolehlivé vyřešení.

Druhý případ je dosud moc nevyužívaný, ale já ho asi doporučím. Vybrat si květinářství, které nabízí nejen možnst vázaných kytic, samostatné květiny, ale také rozvoz květin.

Květiny v jakékoliv podobě, množství, nebo použitých druhů použitých je to nejzákladnější, čím obdarujeme oslavence.  K tomu se ještě přidá odpovídající dárek a jsme připraveni.

Květinářství Smile Brno řeší všechny výše uvedené případy. V prodejně najdete obrovský výběr všech běžně dostupných květin. Oblíbené růže, tulipány, nebo karafiáty. Samozřejmostí je i nabídka  exotické květeny. Orchidej na stonku i v krabičce, která vydrží krásná a voňavá delší dobu.

květinářství smile brnoPro toho, kdo potřebuje řešit slavnostnější kytici, třeba ke kulatému výroční, svatbě… může si nechat vyvázat vlastní a exkluzivní kytici.

Stačí napsat, nebo zavolat do květinářství a objednat si vázanou kytici.

Pokud máte zájem o dovoz květin domů, květinářství Smile Brno kytici doveze ve stanovený čas na vámi preferovanou adresu.

V dnešní době je již běžným standardem květinová výzdoba, např. při firemních oslavách, školeních a dalších příležitostech. I tyto situace se v rámci skupiny Smile Brno řeší ke spokojenosti všech zákazníků. Kompletní dodávka květinové výzdoby, zajištění občerstvení studené kuchyně i eventuální ubytování v Brně pro účastník akcí.

Pokud se chystáte na nějakou oslavu, podívejte se, třeba najdete spolehlivého dodavatel květin.

Květinářství Smile

Co vy, jak řešíte květiny, kytice….?

28 komentářů u „Květinářství a rozvoz květin“

 1. Plazmic napsal:

  Jedně dobře, že u nás není rozvoz, lidi líní, aby vás za chvíli nemusili přenáš jeřábem i na záchod a roboti vám zavazovali tkaničky u bot, za chvíli se ani nenajíte ne:))))))))))))))))). Super věc dojít do květinářství kde to voní a vybrat si z nabídky květin co je tam vidět.:))))))))))

 2. Ryba napsal:

  Květiny většinou kupuji řezané. Nejčastěji růže a tulipány. Moji přítelkyni udělá květina obrovskou radost. Dovoz květiny ve stanovený čas je podle mého názoru dobrá služba, která má budoucnost. Pánové, kupujte květiny častěji.

 3. Vegan napsal:

  Ráda dostávám řezané květiny. Doma nesmí chybět alespoň ta v květináči. Květinářství Smile vypadá sympaticky. Děkuji za tip.

 4. blondynka napsal:

  Já řezanou květinu jako dárek neuznávám. Když už tak v květináči, vydrží déle a přináší více radosti. Jinak se zapomínáním na své blízké oslavence nemám a když nevím co by se jim líbilo, tak se jich jednoduše optám, at mi řeknou své přání a snažím se jej vyplnit.

 5. irinkamil napsal:

  Kytice kupuji po různu, v květinářství, tam hlavně v nádobách, pro kamarádky, které milují květiny za oknem a starání se o ně. Občas i řezané, dříve jsem je kupovala i na benzínce, květiny tam dodávalo zahradnictví, jehož majitele jsem znala. Pak se pokazili s vazbou, např. pět květů, šestý trčí nad nimi asi o dvacet centimetrů, takové kytice nemám ráda. Jsem pro klasickou kytici, tři květy, něco zeleného, bílou statici a mašli nebo něco podobného. Osobně miluji “kytici” v podobě šišky salámu s mašlí. Taky se u nás dělají kytice přímo z klobásek a párků, taky nejsou k zahození. Je dobré vypozorovat, co kdo z přátel upřednostňuje, abychom jim kápli do noty. Když už je nějaká velká oslava, dávám radši něco praktického, co se využije přímo na oslavě, balíček kávy, chipsy, buráky, tyčinky, alkoholickou či vinnou lahvinku a tak podobně. Kytek dostane oslavenec víc, než je zdrávo a většina z nás je nepojídá. Nakupovat tedy s rozmyslem, ne květiny za každou cenu.

 6. devilscat napsal:

  u nás květinářství máme, ale jsme jen malá vesnice. naposled jsem objednával kytičku online paní doktorce v Praze za to, že mi moc pomohla a byla prostě skvělá. snad se ty vymoženosti dostanou i do vesnic….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *