Rozvoz květin, poslední záchrana pro zapomětlivé.

V  jednom z článků jsem již napsal o možnosti rozvozu květin a nyní mohu poradit a doporučit kvalitní a na vše připravené květinářství pro obyvatele Brna a Brna venkov.

rozvoz květinKaždý z nás občas řeší narozeniny, oslavy výročí, nebo třeba svatbu v rodině. Pokud je to žena, umí si poradit. Zajde do květinářství, vybere si květiny a nechá si udělat pěknou kytici. Krásná vázaná kytice je hned připravena a může se jít slavit.

U nás mužů jsou v podstatě dvě řešení. Můžeme koupit kytku na benzince, obchodě, nebo v ideálním případě v květinářství. Rychlé a spolehlivé vyřešení.

Druhý případ je dosud moc nevyužívaný, ale já ho asi doporučím. Vybrat si květinářství, které nabízí nejen možnst vázaných kytic, samostatné květiny, ale také rozvoz květin.

Květiny v jakékoliv podobě, množství, nebo použitých druhů použitých je to nejzákladnější, čím obdarujeme oslavence.  K tomu se ještě přidá odpovídající dárek a jsme připraveni.

Květinářství Smile Brno řeší všechny výše uvedené případy. V prodejně najdete obrovský výběr všech běžně dostupných květin. Oblíbené růže, tulipány, nebo karafiáty. Samozřejmostí je i nabídka  exotické květeny. Orchidej na stonku i v krabičce, která vydrží krásná a voňavá delší dobu.

květinářství smile brnoPro toho, kdo potřebuje řešit slavnostnější kytici, třeba ke kulatému výroční, svatbě… může si nechat vyvázat vlastní a exkluzivní kytici.

Stačí napsat, nebo zavolat do květinářství a objednat si vázanou kytici.

Pokud máte zájem o dovoz květin domů, květinářství Smile Brno kytici doveze ve stanovený čas na vámi preferovanou adresu.

V dnešní době je již běžným standardem květinová výzdoba, např. při firemních oslavách, školeních a dalších příležitostech. I tyto situace se v rámci skupiny Smile Brno řeší ke spokojenosti všech zákazníků. Kompletní dodávka květinové výzdoby, zajištění občerstvení studené kuchyně i eventuální ubytování v Brně pro účastník akcí.

Pokud se chystáte na nějakou oslavu, podívejte se, třeba najdete spolehlivého dodavatel květin.

Květinářství Smile

Co vy, jak řešíte květiny, kytice….?

28 komentářů u „Květinářství a rozvoz květin“

 1. Ivona napsal:

  Když potřebuji kytku, koupím ji v květinářství. Naštěstí máme u nás dvě. Chodím ale pouze do jednoho. To mám ověřené a navíc ho mám kousek od domu. Květinářka šikovná, nápaditá.Raději ale dostávám kytky v květináči, i když na jaře při přesazování mám co dělat. A také mám nemilou zkušenost s jukou, když se mi zapíchla do oka.Ale to nic nemění na tom, že ten svůj skoro třímetrový “strom”, co mi trůní v obyváku miluju. Musím opravit Madame Bijou, zeleninu už Helka neprodává.

 2. blaju napsal:

  Ten rozvoz květin v Ostravě je zdarma a je to i-kvetiny.cz.Snad se to bude někomu hodit.

 3. jmckvak napsal:

  u nás v dědince naštěstí květenu opět máme otevřenou.. takže mám kde mamce kupovat její milované frézie k narozeninám nebo když je něco třeba vyžehlit 😀 ale rozvoz kytek chybí, je to výhoda jen velkých měst.. snad je to jen zatím..

 4. papadopulos napsal:

  květiny nekupuji, ale trhám – naštěstí mám kde

 5. vita1980 napsal:

  když potřebuji kytici, zajdu do květinářství a udělají mi ji ať už na počkání nebo do druhého dne podle přání či finančních možností.

 6. Evik napsal:

  Tohle dám přečíst příteli aby o tom věděl=)
  Ale nemůžu mu křivdit i já dostanu květinu a někdy i jen tak a ta udělá největší radost!

 7. coolnet napsal:

  po přečtení prvního článku jsem dohledal,že služba je dostupná skoro všude. lze využít jak již zde bylo řečeno i pro zapomětlivé,ale také pro ty co mají osobu blízkou poněkud “z ruky” 😀

  1. radek napsal:

   výborný postřeh

  2. Roxana napsal:

   No a já to zkusila jednou – mamince, objednávka prošla dobře, jen nic nedoručili, ještěže se neplatí předem, takže zklamání.

 8. Rojak napsal:

  Máme doma zahradu plnou květin, takže přes léto není co řešit,ale jako rada pro zapomnětlivé je to dobrá věc.

 9. pavlina69 napsal:

  krásná kytička vždy potěší,u nás rozvoz také není ale máme tady zahradnickou školu a tam dělají nádherné kytice

 10. pskrob napsal:

  Květiny nakupuji v květinářství, vyberu si z nabídky květiny, které se mi líbí a jsou vhodné pro danou příležitost. Rozvoz u nás není

 11. Petulavpk napsal:

  U nás také rozvoz není, škoda 🙁

 12. blaju napsal:

  Toto je super napad, může nastat příležitost kdy se to bude hodit.U nás v Ostravě jsem už viděla reklamu na tuto službu, ale boužel si nemohu vzpomenout na název firmy, která toto nabízí.

 13. Kavon napsal:

  Zatiaľ som takúto službu ešte nevyužil. Kyticu vždy odovzdám osobne.

 14. VancurovaH napsal:

  Najít kvalitní květinářství, které i rozváží květiny domů je super. Moc takových neznám.

 15. Jana Sebestova napsal:

  já mám ráda orchidei,mám jich spoustu.Řezané moc nevydrží.

 16. Odalv napsal:

  Rozvoz kytíc je dobrá vec. Hlavne, keď chcete dotyčnú osobu prekvapiť. Sám som to už vyskúšal.

 17. MadameBijou napsal:

  U nás máme květinářství relativně kousek od domu, takže to máme v pohodě. Dělají tam krásné kytky. Prodávají tam i ovoce a zeleninu a různé dekorace.

 18. eMisa napsal:

  Tak tohle je super. Rozhodně to je pohodlnější, než jezdit po kvetinarstvich a ušetří to čas.
  Škoda jen, že to je až v Brně

 19. matylda napsal:

  Rozvoz u nás v obci taky nemáme, ale přesto jsem jednou kytici domů dostala. Bylo to pro odesílatele asi trochu dražší, ale za to já jsem koukala 🙂

 20. babicka11 napsal:

  Kytice kupuji v květinářství, na benzince určitě ne, rozvoz tu nemáme, ale to není problém, vždy se tu koupí hezká kytice asi na 5 místech a není do daleko. Líbí se mi řezané květiny všeho druhu, ale nejraději dostávám květinu v květináči, protože dlouho vydrží a mám tak z ní větší radost. Většina přátel to už ví, tak mám stále nové a nové kytky v pokoji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *