• Toto téma obsahuje celkem 374 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 345. až 352. (celkem z 375)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20454
    matylda
    Účastník

    “Zločin byl spáchaný v noci z pátého na šestého srpna”, informuje podřízené náčelník.
    “Promiňte, veliteli,” hlásí se jeden z příslušníků, “špatně jsem slyšel – říkal jste v noci z pátého na kolikátého?”

    #20464
    Rojak
    Účastník

    Manželka: “kouknu tak jednou manželovi do telefonu a co nenajdu, uložené číslo na “sex zadarmo”. Tak jsem to vzala, vytočila a vtom se mi rozzvonil telefon v kabelce.”

    #20480
    babicka11
    Účastník

    Ty tu máš dnes ale naklizeno, čekáš návštěvu?
    Ne, vypadla wifina ….

    #20497
    babicka11
    Účastník

    Dva policisté chtějí přelézt zeď. Jeden říká tomu druhému:
    “hele, dělej, udělej mi kozu!”
    A ten druhý na to: “mééééé”

    #20498
    babicka11
    Účastník

    Zákazník volá do pekařství: Prosím Vás, máte ještě chleba?“
    „Ano, máme ho ještě tři pr…., tak si přijďte“…
    Za hodinu přijde zákazník pro chleba a už není. „Jak to? Přece jste říkal, že ho máte tři pr….“
    Prodavač odpoví: „no a jak dlouho myslíte, že trvá prodat šest půlek??“

    #20499
    babicka11
    Účastník

    90letá babička na smrtelné posteli povídá své vnučce: “zanechávám ti svou farmu, k tomu je vila a 10 milionů dolarů”.
    Vnučka se diví: “to jsem nevěděla, že máme farmu, a kde je?”
    Babička: “na Facebooku”.

    #20538
    matylda
    Účastník

    Na kožním vejde ráno sestřička do plné čekárny:
    “Kvůli evropskému nařízení o ochraně dat GDPR vás nemohu zvát do ordinace k lékaři jménem. Takže první půjde ten pán se syfilisem a za ním ta paní s kapavkou.

    #20539
    matylda
    Účastník

    Prezident Klaus to má malé. Expremiér Paroubek to má průměrné. Arnold Schwarzenegger to má velké. Madonna to nemá. Papež to má, ale nepoužívá to. Co to je? Příjmení!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 345. až 352. (celkem z 375)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.