• Toto téma obsahuje celkem 374 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 329. až 336. (celkem z 375)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20087
    veruska
    Účastník

    Myšlenka je jako to dítě: jak ji pustíte samotnou mezi lidi, nikdy nevíte, co vám z ní udělají.

    Hladové u nás nemáme, ale zato nenažraných habaděj.

    Nářek je účinnou prevencí před závistí druhých.

    #20141
    babicka11
    Účastník

    Muzikanti měli nějakou akci.
    Jeden z muzikantů, Pepa si donesl na svačinu jelítko.
    Kolegové se smluvili, že mu část obsahu jelita vymačkají a nahradí jej ………. no prostě ho….
    Krásně jelítko napěchovali a vytvarovali,zašpejlovali a čekali na pauzu.
    O pauze všichni plnou hubou žrali guláš, akorát Pepa nic.
    Tak Pepu popichujou,a proč prý nic nejí.Ty sis snad k jídlu nic nepřines?
    Ale jo,povídá Pepa.
    Donesl jsem si jelítko, dal jsem si ho ohřát do toho vašeho guláše a ono se mi rozvařilo…
    😀 😀 😀

    #20311
    Rojak
    Účastník

    V jedné knize přání a stížností byla poznámka:
    “Jediné, co ve vašem hostinci bylo k sežrání, byla servírka.”

    #20315
    matylda
    Účastník

    “Pane Nováku, proč se chcete s manželkou rozvést?” ptá se soudce. “No……prostě, protože mi sexuálně nevyhovuje.”
    “Blbost”, ozve se ze sálu, “všem vyhovuje, jenom jemu ne?”

    #20316
    matylda
    Účastník

    Dneska jsem konečně našel tričko, které už od minulého týdne hledám. Měl jsem ho pod košilí.

    #20317
    matylda
    Účastník

    Povídá černoch bělochovi: „My se černý narodíme, černý jsme, ať je nám horko nebo zima, dobře nebo špatně a černý i umřeme. Kdežto vy se narodíte růžoví, když je vám zima, jste fialoví, když je vám blbě, jste zelení, když onemocníte, jste žlutí, nemůžete-li dýchat, zmodráte, když se vztekáte, tak zrudnete. Teprve až mrtví máte bílou barvu. Tak kdo je tu, sakra, barevnej?!!”

    #20318
    matylda
    Účastník

    Soudce se obrací na korunního svědka: „Víte, co vás čeká za křivou výpověď?” „Vím. Milion korun a nové Audi.”

    #20344
    babicka11
    Účastník

    Nikdy jsem nepochopil, proč se mě v restauraci pořád ptají, jestli chci stůl. Co bych dělal se stolem?! Já tam přišel na jídlo!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 329. až 336. (celkem z 375)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.